(3-4-0-0)
Michał Dalba, Mariusz Gąsiorek, Stachu Grobarczyk, Artur Łępicki, Tomek Muniak, Sebastian Szwertner, Mateusz Wnuk, Grzegorz Wróblewski,
Marcin Dąbrowski, Grzegorz Żmijewski, Adam Machera, Darek Mrówka, Karol Muszyński, Radek Sawa, Marcin Sławiński, Wojtek Smołkowski,

Nieszczęsny samobój.
Ten mecz mógłby nosić miano walki bratobójczej. Jedni z ważniejszych zawodników obu drużyn kiedyś grali w jednej drużynie. Popularny "Despo", Mateusz Wnuk kiedyś reprezentowali Barcę. Obecnie Mateusz Wnuk i Machera Adam razem grają w zespole Sagity na dużej hali SGGW. Taki pojedynek więc miał dodatkową otoczkę i mobilizację w obu szeregach. Trudno wskazać moment w meczu, który by pominać. Obie drużyny twardo grały w obronie jak i w środku pola, więc nie oglądaliśmy dużej ilości klarownych sytuacji. Piersi groźnie zaatakowali zawodnicy Muniaka, gdy zawodnik z numerem 7 Szwertner Sebastian oddaję strzał w poprzeczkę. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedną bramkę. Karol Muszyński pokonał Michałe Dalbę w 15 minucie. Więcej w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy. W drugiej połowie bardzo gorąco było w okolicach 25 minuty. Pierwszy Mateusz Wnuk pokonuje Sławińskiego. Na 2:1 dla Muniaku i Synów podwyższył Łepicki. Ten wynik jednak nie utrzymał się. Po kolejnej akcji pod bramką Dalby nastrzelony został Mateusz Wnuk i piłka niespodziewanie powędrowała w bramkę. Remis 2:2 i tak jakby wszystko zaczęło się od nowa... W 29 minucie Smołkowski strzela trzecią bramkę, która jak się później okazała dała 3 punkty IPT Group. Po ostatniej kolejce spotkań wszystkie drużyny miały po 3 punkty. Każde zwycięstwo więc jest na wagę złota,a to pierwsze złoto uciekło Muniakom...