Statolewski : 4 pkt.
(4-0-0-0)
J Antoniuk, Marcin Antoniuk, Piotr Antoniuk, Marcin Dąbrowski, Grzegorz Żmijewski, Adam Machera, Karol Muszyński, Marcin Sławiński, Wojtek Smołkowski,
Bajorek, Sebastian Hyter, Dariusz Kłosiński, Bartek Mędręcki, Dariusz Ossowski, Statolewski,

Jako pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli gracze Comarch. Miało to miejsce dopiero w 11. minucie. Wcześniej gra toczyła się raczej w środkowej strefie boiska. Mało było dogodnych sytuacji strzeleckich. Do wyrównania iptgroup.pl doprowadziło w 15. minucie. W końcówce pierwszej połowy oglądaliśmy szybkie, ciekawe spotkanie. Na minutę przed końcem gospodarze wyszli po raz pierwszy na prowadzenie. Gola na 2:1 strzelił Smołkowski. Ku zdziwieniu kibiców zebranych w sali w ostatnich sekundach pierwszej odsłony iptgroup zdołało podwyższyć wynik na 3:1. Z ostrego kąta piłkę do siatki skierował Machera. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Po przerwie gola kontaktowego strzelają gracze Comrach. Jego autorem jest Kłosiński, który wykorzystał podanie Ossowskiego. Po tym golu nastąpił okres, w którym gole nie padały. Dużo za to było zaciętej gry i twardej walki pod obiema bramkami. W 9. minucie pada wreszcie bramka. Za sprawą Machery iptgroup.pl wychodzi na prowadzenie 4:2. Potem gole padały już tylko po stronie jednej drużyny. Tą drużyną byli gospodarze. Sześć strzelonych goli na przestrzeni dziesięciu minut i zrobił nam się wynik 10:2. W końcówce Comarch miał jeszcze okazje na gola po dosyć kontrowersyjnym rzucie karnym. Na wysokości zadania stanął w tej sytuacji bramkarz iptgroup.pl Sławiński, który w dobrym stylu obronił strzał. Mecz zakończył się więc zwycięstwem gospodarzy 10:2.