(4-4-0-0)
Grzywacz Adam, Dawid Jędruch, Krystkiewicz, Filip Litwiński, Adam Świadek, Michał Niedzielko,
Piotr Antoniuk, J Antoniuk, Marcin Antoniuk, Grzegorz Żmijewski, Karol Muszyński, Piwowarczyk, Radek Sawa, Marcin Sławiński, Wojtek Smołkowski,

Kolektyw górą
Fakt, że przez pierwsze trzynaście minut nie padła bramka to zasługa głównie obu bramkarzy, którzy dobrze spisywali się w swoich bramkach, nie dopuszczając przez dłuższy czas do utraty gola. W końcu do głosu doszli gracze iptgroup.pl, którzy zaczęli stwarzać coraz lepsze okazje do strzelenia gola. Ich zespołowa gra przyniosła efekt w postaci trzech strzelonych goli. Do przerwy mogło być nawet 0:4, ale w 14. minucie ipt przestrzeliło rzut karny. Dwie bramki dla swojej drużyny strzelił Muszyński, który rozgrywał dobre zawody. W drugiej odsłonie meczu Orco, które wzmocniło się kadrowo w czasie przerwy zaczęło w końcu trafiać do bramki Sławińskiego. Na przestrzeni sześćdziesięciu sekund doprowadzili do wyniku 2:3, po golach Krystkiewicza i Świadka. Można jednak było odnieść wrażenie, że iptgroup.pl grało dziś lepiej. Ich akcje wyglądały o wiele lepiej, przeprowadzane były w szybszym tempie. To właśnie ich zespołowe granie wzięło górę w 25. minucie, kiedy gola na 2:4 strzelił M. Antoniuk. Po tej bramce nastąpił okres w którym drużyny przeprowadzały akcję za akcję. Bramki co prawda nie padały, ale mecz zyskał na atrakcyjności. Niemoc strzelecką przerwali pierwsi goście strzelając gola na 2:5. W końcówce Orco zdołało jeszcze zdobyć trzecią bramkę w tym meczu, jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do iptgroup.pl, którzy po zespołowej akcji ustalili wynik meczu na 3:6.