/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Aktualności
Ligi i turnieje - czyli wszystko co najlepsze w Ligowcu - DLA WAS!
W Ligowcu sezon letni trwa w najlepsze! Powoli kończymy zapisy na sezon Jesień 2019. ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!.

ZAPISY DO WSZYSTKICH NASZYCH ROZGRYWEK ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA ICH TEMAT DOSTĘPNE SĄ POD NUMEREM TELEFONU.: 514-444-101 oraz w zakładce OFERTA
_________________________________________________________________________________________________________

Oferta - Ligowiec Biznes

Oferta - Ligowiec Mistrzów

Oferta - Ligowiec Kobiet

Oferta - Ligowiec Sztuczna Trawa (liga niedzielna)
_________________________________________________________________________________________________________

Szanowne Zawodniczki i Szanowni Zawodnicy!

Sezon zimowy praktycznie w pełni. Ligowiec Biznes i Ligowiec Sztuczna Trawa rozpoczęły swoje zmagania!

Ligowiec Kobiet również jest po pierwszych spotkaniach!

_________________________________________________________________________________________________________


Turniej Ligowiec Oldschool Cup powrócił wraz z miłymi wspomnieniami!

W niedzielę 16 grudnia rozegraliśmy kolejną edycję tego kultowego turnieju.

Do gry przystąpiły zespoły z lat 1998-2006, które rywalizowały wówczas w rozgrywkach Ligowca, w oryginalnych składach.

Udział wzięło aż szesnaście zespołów podzielonych na dwie grupy - Naturalna oraz Sztuczna. Każdy z nich rozegrał siedem spotkań w systemie każdy z każdym.

Grupę "Naturalna" zwyciężyła ekipa UB 99, w kategorii "Sztuczna" triumfowali zawodnicy SNG Sadyby!

W zakładce "Ligowiec Oldschool Cup 2018" prezentujemy pełne tabele oraz wyniki poszczególnych spotkań. Zapraszamy również do polubienia galerii zdjęć drużynowych z turnieju na naszym facebookowym profilu - www.facebook.com/Ligowiec
_________________________________________________________________________________________________________


Liga dla Pań świetnie się przyjęła oraz stanowi barwne urozmaicenie rozgrywek męskich!
Wyniki i terminy spotkań dostępnę są w zakładce Ligowiec Kobiet

zapraszamy również na nasz profil na facebook'u, gdzie znajdziecie zdjęcia z rozgrywek - ALBUMWarto zwrócić uwagę na jakość naszych obiektów, ich położenie w centrum Warszawy, ale także na rozmiar boisk (największe w Warszawie boiska ze sztuczną trawą pod dachem w sezonie jesienno-zimowym).
_________________________________________________________________________________________________________


05 sierpnia 2019. W najnowszym zestawieniu naszego Rankingu skupimy się na najistotniejszych awansach. Zanotowali je: Bastion (#28, +10 lokat), bezawarii.com (#23, +14), Flying Bisons (#16, +11), ale przede wszystkim Barberian (#7, +17), który dopiero w 28-mym meczu w rozgrywkach Ligowca znalazł swojego pogromcę. Po tej porażce, póki co, wszystkie kolejne mecze znowu wygrywają.


05 lipca 2019. Jak co miesiąc prezentujemy najnowsze zestawienie naszego Rankingu. Systematycznie zbierająca punkty Trotka.waw.pl FC Modzajto przeskoczyła będący pod formą Budimex i niebawem zacznie deptać po piętach samemu Grospolowi (Trotka jako jedyna z czuba rankingu będzie uczestniczyć w rozgrywkach letnich). Do czuba dołączyć w szybkim tempie zamierza Barberian, który również zagra latem, a kolejne dobre mecze wywindowały ten zespół już na 24. lokatę. Spore awanse w TOP-30 zanotowali również: Boca Juniors (#11) i AK Warszawiak Mokotów (#19).


05 czerwca 2019. Co nowego w naszym Rankingu? Spore awanse ekip grających w tygodniu na Warszawiance, jak Panattoni Europe (#65), Aldesa (#15), Irydion (#11), czy Flying Bisons (#50). Zwłaszcza Aldesa zaimponowała, bo awansować na 15 z 40-ego miejsca to już jest wyczyn, który był możliwy dzięki trzem majowym wygranym z dość wysoko notowanymi przeciwnikami (PKO BP Finat (#14), MoneyGram (#19), BobiRed.pl (#27)). W rozgrywkach niedzielnych najlepsze wrażenie zrobili Przyjaciele (#17), którzy wskoczyli z 32-go miejsca.


05 maja 2019. Co nowego w naszym Rankingu? Warto śledzić losy zespołu Barberian (#39), który na kolejnym już poziomie (1. liga teraz) ligi Biznesowej zdaje się, że nie będzie miał sobie równych; na ich koncie już 21 meczów bez porażki w naszych rozgrywkach, w tym 19 wygranych. Dumne ze swojej postawy mogą być także dziewczyny z FC WAW (#57), które w końcu dopadły Diamonds Utd (#58) i wyprzedziły o 14 punktów. Panattoni Europe (#81), jeśli wróciło na dobre, postanowi pewnie wrócić na sam szczyt (ostatnio liderem Rankingu było we wrześniu 2017).


05 kwietnia 2019. Kolejna zmiana w TOP-3 naszego Rankingu. Stary-nowy mistrz Ligowca Mistrzów wspiął się właśnie na środkowy stopień podium. Ale czy zdoła zdetronizować Grospol.pl? Poza tym znowu kilka sporych awansów. Godne uwagi zwłaszcza awanse o ponad 20 miejsc: La Zabawa (#99), OLIKO Futbol (#108), Polisquad (#114), NO10.pl (#118), CORSTON WANKERS (#119) i MKSN Mazowsze Warszawa (#120).


05 marca 2019. Kolejna zmiana w TOP-3 naszego Rankingu. Podrażniony BRS wraca na podium. Ponadto kilka spektakularnych awansów, które są odzwierciedleniem osiąganych wyników przez takie zespoły jak: JMP, AZS WIT, Ultima, La Zabawa (Ligowiec Mistrzów), Lingaro, Barberian, Agfa Graphics (Ligowiec Biznes), Hiszpania C.F., Polisquad, Fair Play Plus (Ligowiec Sztuczna Trawa). U Kobiet jedynie Blue Team zaliczyły spory skok w górę, ciut mniejszy KS Bednarska, reszta próbuje utrzymać swoje dotychczasowe pozycje. Szczegóły w załączonym pliku.


05 lutego 2019. Zmiana w TOP-3 naszego Rankingu. Trotka.waw.pl FC Modzajto wypchnęła z podium zespół BRS. Jakie zmiany ponadto? Spory awans m. in. Albi Celestes. Szczegóły w załączonym pliku.


05 stycznia 2019. Pierwsza odsłona naszego Rankingu w 2019 r. uwzględnia wszystkie mecze regularnie prowadzonych lig, jak również rozgrywki Ligowiec Ladies CUP 2018.


05 grudnia 2018. W przeddzień Mikołajek prezentujemy kolejne notowanie naszego Rankingu FIFA dla Ligowca. Sami sprawdźcie komu Mikołaj przyniósł awans :)


05 listopada 2018. Sezon jesienny trwa w najlepsze. W naszym Rankingu FIFA dla Ligowca sporo zmian. W czołowej dziesiątce zestawienia również - na pozycję lidera zestawienia wraca rewelacyjnie ostatnio spisujący się Grospol.pl (komplet 6-ciu zwycięstw w lidze niedzielnej, a także pozycja wicelidera w Ekstraklasie ligi Biznesowej).


05 października 2018. Sezon jesienny w niektórych ligach już ruszył, część z Was znowu zbiera punkty do Rankingu FIFA dla Ligowca. Niektórzy już zdjęli bardzo okazałe skalpy, debiutujący w rozgrywkach PIT-RADWAR S.A. (awans na 138 miejsce), czy ze "starej gwardii" - Sztukasy (skok o 24 lokaty). W przeciwnym kierunku powędrowali choćby: Politechnika i Uszy Pajonka (spadki po 17 pozycji), a także niegrający już dawno Sporting Reopen. W związku z rozpoczęciem nowego sezonu do sporych przetasowań doszło nawet w pierwszej dziesiątce zestawienia.


05 września 2018. Latem 2018r. gra Was tylko garstka, która w najnowszym Rankingu FIFA dla Ligowca zyskała najwięcej (Flying Bisons skoczył o 66 miejsc). Pozostałe ekipy przetasowały się nieznacznie (maksymalny awans o 9 pozycji). Ze spadkami jest trochę gorzej (kilka drużyn spadło o kilkanaście miejsc, rekordzista o 25), co wynika z dawno odniesionych zwycięstw, które zdarzyły się w miesiącach, które w najnowszym notowaniu "ważą" mniej, niż miesiąc temu. Zobaczcie sami :)


05 sierpnia 2018. Rozpoczynamy nowy rozdział w naszej historii. Pchnęła nas do tego FIFA, która właśnie zmieniła zasady liczenia swojego Rankingu dla reprezentacji. Postanowiliśmy i nasz Ranking FIFA dla Ligowca prezentować Wam co miesiąc. Też pokusiliśmy się o lekki lifting jego silnika. Z tego powodu wraca do niego kilka już niegrających zespołów. Może będzie to zachęta do powrotu również na boisko...


W sobotę 19 maja na boiskach Warszawianki odbył się wyjątkowy charytatywny turniej piłkarski Gramy dla Hani Wróbel.

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy. W fazie grupowej drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym, jeden mecz trwał 17 minut. Finały odbyły się na zasadzie rywalizacji zespołów, które zajęły te same miejsca w swoich grupach.

W grupie A najlepiej poradziło sobie Santiago Oldboys. Z dziewięcioma oczkami w dorobku przystąpiło do finału, gdzie przeciwnikiem była Policja Mokotów - zwycięzca grupy B. Policja okazała się lepsza od Santiago zwyciężając w finale 2:0. Do meczu o trzecią lokatę przystąpiło WideLaw i WS Warszawa. Mecz przyniósł aż sześć bramek, sędziowie ograli przeciwników 4:2.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki Turniej charytatywny - Gramy dla Hani Wróbel

_________________________________________________________________________________________________________

Majówkowa przerwa w Ligowcu już za nami. Czas na powrót do rozgrywek piłkarskich pełnych emocji! Rozgrywki Ligowiec Biznes oraz Ligowiec mistrzów powracają już 8 maja a liga weekendowa na Sztucznej Trawie wznowi swoje zmagania 13 maja. Do zobaczenia na naszych boiskach!

_________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________

Ponad 100 drużyn gra w edycji wiosennej Ligowca.

Pierwsze spotkania rundy wiosennej w Ligowcu Sztuczna Trawa odbędą się już w najbliższą niedzielę 15 kwietnia. Terminy możecie sprawdzać w zakładce "wyniki i terminy" oraz na stronach swoich zespołów. Kompletny terminarz gier będzie opublikowany na dniach.

Ligowiec Biznes oraz Ligowiec Mistrzów wystartowały w zeszłym tygodniu. Wszystkim życzymy powodzenia oraz dużo radości na naszych boiskach!

_________________________________________________________________________________________________________w niedzielę 17 grudnia 2017 odbył się długo wyczekiwany turniej Ligowiec Oldschool Cup Udział wzięło aż dwadzieścia zespołów. W swoich kategoriach wygrały odpowiednio drużyny Piaskowa Dolinka, Genesis oraz SNG Sadyba. Jednak najważniejsze było to, że zawodnicy mieli okazję się spotkać, powspominać i pograć w piłkę. Tym bardziej, że dla tego turnieju część z nich odwiesiła buty z kołka. Wkrótce więcej zdjęć i film z tego wydarzenia, oczywiście na naszym profilu na Facebook'u.

Ostateczne tabele oraz wyniki spotkań dostępne są w zakładce
Ligowiec Oldschool Cup 2017

_________________________________________________________________________________________________________


17 grudnia 2017 (niedziela po południu) odbędzie się turniej Ligowiec Oldschool Cup. Zapraszamy do gry ekipy z lat 1998-2005, które wówczas rywalizowały w rozgrywkach Ligowca, koniecznie w składach z tamtych lat! Symboliczna składka na turniej wyniesie 299 PLN netto. Gwarantujemy wielkie emocje i super wspomnienia. Zagramy jak na nas przystało, na obiektach Warszawianki pod balonem na sztucznej murawie. Grałeś w Ligowcu w tym czasie? Zbieraj swoją ekipę sprzed lat i dzwoń lub pisz do mnie. Telefon 514-444-101. Poinformujcie kolegów, udostępniajcie wydarzenie na FB, aby jak najwięcej zawodników dowiedziało się o tym kapitalnym turnieju! Na pewno będzie się działo !!! • Oferta
 • Formularz zgłoszeniowy
  _________________________________________________________________________________________________________


  W niedzielę 3 grudnia na boiskach Ligowca odbył się silnie obsadzony turniej piłkarski dla kobiet - Ligowiec Ladies Cup. Po losowaniu, które odbyło się w sklepie piłkarskim R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255, układ grup tegorocznej edycji prezentował się następująco:

  GRUPA A
  1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I
  2 PIASECZNO
  3 DIAMOND UNITED
  4 DEYMEDAL TEAM

  GRUPA B
  1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
  2 UKS ZĄBKOVIA
  3 FC WAW
  4 SZTURMOWE GRANATY

  GRUPA C
  1 FC K.A.C. LADIES
  2 MKSN MAZOWSZE WARSZAWA
  3 PIASTOVIA PIASTÓW
  4 CHRZĄSZCZYKI

  Zespoły w każdej grupie rozegrały po trzy spotkania. Wyjątkiem była grupa B, w której jeden zespół nie pojawił się na zawodach. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do finałowej grupy OPEN - sześciodrużynowej. Pozostałe zespoły z grup utworzyły pięciodrużynową AMATORSKĄ grupę finałową. Tabele oraz wyniki spotkań dostępne są w zakładce
  Ladies Cup 2017  Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć drużynowych na naszym facebookowym profilu: zdjęcia drużynowe Ligowiec Ladies Cup 2017


  oraz zdjęć z poprzedniej edycji turnieju kobiet: galeria na FB  Rozdanie nagród dla WSZYSTKICH zespołów już na najbliższym zakończeniu sezonu Ligowca na początku nowego roku!
  _________________________________________________________________________________________________________
  Rozgrywki Ligowca w edycji jesiennej powoli dobiegają końca. Liga biznesowa, weekendowa oraz halowa niebawem rozpocznie nowy sezon - Zima 2018.

  Jak ktoś by chciał pograć w piłkę - to zawsze zapraszamy do kontaktu. Adam Grzymski - 514-444-101.

  _________________________________________________________________________________________________________
  3 WRZEŚNIA 2017

  W niedzielę 3 września, na boiskach Warszawianki odbył się turniej PLUS CYFROWY POLSAT FOOTBALL CUP 2017. Zobacz: relację z turnieju.


  _________________________________________________________________________________________________________
  PO MECZU GWIAZD WIOSNA 2017
  Poniżej relacja z Meczu Gwiazd

  Zapraszamy też do oglądania :
  - zdjęć:
  zobacz zdjęcia
  - video (fragmentów):
  zobacz film z meczu gwiazd

  A oto opis meczu autorstwa Piotra Nowakowskiego:

  Do Meczu Gwiazd Ligowca reprezentacje każdej z lig przystąpiły w następujących składach:

  * Ligowiec Biznes (czarne stroje):
  bramkarze: 1 Krzysztof Wrzoskiewicz (Perfumesco), 12 Mateusz Popławski (Instal-Metal), zawodnicy z pola: 2 Patryk Lauryn (Audiomagic.pl), 3 Bartosz Kustra (IPOPEMA BC), 4 Marcin Jaśkowiec (ProService AT), 5 Karol Krogulec (Budimex), 6 Michał Godlewski (InterRisk), 7 Marcin Jałocha (Panattoni Europe), 10 Arkadiusz Miastowski (Szkoła Jazdy ELMOL.pl), 12 Łukasz Drwal (Lingaro), 14 Robert Zezula (PGE Narodowy), 18 Patryk Woźniak (Budimex), 20 Mostafa Kassem (Coca-Cola GBS)

  * Ligowiec Mistrzów (czerwone stroje): bramkarze: 1 Michał Urbański (Abstynenci), 12 Kamil Piotrowicz (Solum Nieruchomości), zawodnicy z pola: 10 Janusz Zaborowski (Citi Handlowy), 13 Marek Wandas (PSC Constans), 2 Krzysztof Mamla (TZM), 7 Karol Bujalski (AZS WIT), 11 Sebastian Wydrych (VERIS), 15 Piotr Rucki (Pilot), 17 Wojciech Biegajło (AZS WIT), 3 Kamil Żak (TZM), 8 Adam Wielgołaski (PKO BP), 9 Jarosław Senator (Citi Handlowy)

  * Ligowiec Sztuczna Trawa (białe stroje): bramkarze: 1 Mateusz Budyta (Wiecznie Młodzi), 12 Paweł Kopczyński (FC K.A.C.), 23 Krzysztof Dudziński (Miklarinioss), zawodnicy z pola: 4 Łukasz Komar (FC Modzajto), 5 Patryk Kęcik (AK Warszawiak Mokotów), 7 Rafał Kamiński (Angry Birds), 13 Paweł Wojciechowski (Saska Team), 18 Piotr Jaguścik (Grospol.pl), 2 Sebastian Gajowiak (FC K.A.C./Wiecznie Młodzi), 8 Wojciech Fryszer (Roboclean), 10 Jacek Grześkowiak (FC Modzajto), 11 Grzegorz Kaczmarek (Warriors-Real), 3 Patryk Zając (Roboclean), 9 Robert Wasiuk (Warriors-Real), 20 Bernard Przybyła (Sonic)

  * * *

  Jako pierwsze rozegrano spotkanie między ligami Mistrzów i Sztuczną Trawą. LM rozpoczął w składzie: Urbański – Wandas, Zaborowski, Rucki, Wielgołaski, Senator, a Sztuczna: Budyta – Zając, Jaguścik, Kamiński, Kęcik, Fryszer. Trzeba przyznać, że spotkanie było bardzo wyrównane. Obie ekipy dbały o tyły, poprawnie się ustawiały, wspierały w kryciu. Akcje budowały spokojnie, przeprowadzając piłkę zawsze przez obrońców umiejętnie rozrzucających grę na boki. Co prawda indywidualne błędy obrońców Sztucznej szybko wykorzystał Wielgołaski z Senatorem otwierając wynik meczu już w 2’, ale w dalszej fazie spotkania ani LM nie potrafił podwyższyć, ani Sztuczna wyrównać. Sztuczna starała się przejąć inicjatywę w meczu, nękając Urbańskiego strzałami z różnych pozycji. Ale albo pozycje strzeleckie nie były dość dogodne, albo Urbański był czujny. LM, gdy tylko dochodził do głosu, uspokajał grę podaniami wszerz boiska na własnej połowie. Tak zachowawcza gra zemściła się w 7’, kiedy Zając dostał super podanie w tempo od Kamińskiego i w sytuacji sam na sam balansem ciała zwiódł Urbańskiego i wyrównał stan rywalizacji. Przez kolejne minuty ani jedni, ani drudzy napastnicy nie mieli wystarczająco dużo swobody, by pokazać swoje wysokie umiejętności techniczne. Wprowadzani zmiennicy wnieśli sporo ożywienia, zwłaszcza w szeregi halowców. Ale w najklarowniejszych sytuacjach ani Mamla w 13’ nie zamienił na gola akcji sam na sam po groźnej kontrze, ani Fryszer w 23’ po klepce z Wasiukiem nie zaskoczył bramkarza LM uderzeniem przy bliższym słupku. Kiedy wszystkim wydawało się, że mecz zakończy się… w sumie dość sprawiedliwym remisem (lekka, dosłownie minimalna, przewaga optyczna halowców wynikała z większej umiejętności grania krótkimi podaniami), Mamla wypuścił w uliczkę Wydrycha, który płaskim strzałem przy dalszym słupku dał czerwonym niespodziewane(?) prowadzenie na pół minuty przed syreną. Sztuczna rzuciła się jeszcze do szaleńczego odrabiania strat, ale ostatnie uderzenie w meczu było niecelne. Rzutem na taśmę wygrał Ligowiec Mistrzów.

  LM – Sztuczna 2:1,
  strzały: 21:19, w tym celne: 15:9.
  2’ 1:0 Wielgołaski (as. Senator)
  7’ 1:1 Zając (as. Kamiński)
  30’ 2:1 Wydrych (as. Mamla)

  * * *

  Do drugiego spotkania LM przystąpił praktycznie bez odpoczynku, za to w tym samym składzie, w którym zaczął poprzedni mecz (zgodnie z zasadą, że zwycięskiej drużyny się nie zmienia). Przeciw nim stanęła wypoczęta reprezentacja Ligowca Biznes w składzie: Wrzoskiewicz – Godlewski, Kassem, Miastowski, Lauryn, Jałocha. Mimo zmęczenia to czerwoni mocniej weszli w mecz. Już w 3’ w statystyce strzałów prowadzili 3:0 (w celnych 1:0), co bardzo pobudzająco podziałało na Biznes. Momentalnie Godlewski 2-krotnie znalazł się w stuprocentowych sytuacjach i raz nawet przełożył bramkarza. Wyniku spotkania nie otworzył, ale pokazał kolegom, że rywale są jednak zmęczeni i można w ich obronę wchodzić jak w masło. W odpowiedzi Wielgołaski do wysiłku zmusił Wrzoskiewicza, który po strzale z połowy boiska z trudem sparował piłkę na rzut rożny. W końcu w 9’ wprowadzony na plac chwilę wcześniej Żak przeprowadził samotny rajd od linii środkowej i napoczął przeciwnika. Biznes jakby zaniemógł. Stanął, co było wodą na młyn dla Bujalskiego (drugi wprowadzony z ławki w tym spotkaniu), który w 13’ z Biegajłą (znają się z klubu, przenieśli to na reprezentację), a w 15’ z Mamlą zagrał taką klepkę, że ręce same składały się do oklasków. W połowie spotkania mieliśmy zatem wynik 3:0 i LM wcale nie wyglądał, jakby miał zaraz spuchnąć. A jednak spuchł. Między 16’ a 24’ LM oddał ledwie 3 strzały, podczas gdy Biznes poważnie wziął się do pracy i tych strzałów oddał 10. 4 z nich były celne, z czego 2 znalazły się w sieci. Najpierw (18’) Woźniak wykończył wybijankę w polu karnym LM, potem (24’) Lauryn dostawił nogę do dośrodkowania Krogulca spod linii końcowej. Po bramce kontaktowej LM zdjął weteranów, wpuścił młodych gniewnych i już minutę później uspokoił grę podwyższając na 4:2 po dwójkowej akcji Żaka z Wydrychem. Kolejne 2’ później Żak skompletował hat-tricka po 3-ciej asyście w turnieju Mamli. Chwilę później mieliśmy nieprzyjemny faul w środkowej strefie, za który jeden z pomocników LM dostał niebieską kartkę. Biznes skrzętnie wykorzystał grę w przewadze ładując w 29’ (Jaśkowiec) i 30’ (Miastowski) kolejne gole, ponownie wchodząc w kontakt z przeciwnikiem (stan rywalizacji 5:4 i kilkadziesiąt sekund do końca meczu). Biznes rzucił się na rywala (jak wygłodniały gepard na niczego nie spodziewającą się sarnę przy wodopoju) czując, że remis jest w zasięgu. Po kilku przebitkach piłka wyszła na aut. Nie od dziś wiadomo, że najlepszą obroną jest atak. Po wznowieniu gry od autu piłka trafiła pod nogi Wydrycha, który popędził na bramkę Biznesu i zamknął mecz trafiając na 6:4 na 20” przed syreną. Biznes rzucił się jeszcze do szaleńczego odrabiania strat, ale ostatnie uderzenie w meczu było niecelne. Po szalonym pościgu Biznesu w II połowie meczu, Ligowiec Mistrzów nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

  LM – Biznes 6:4
  strzały: 20:24, w tym celne: 13:16.
  9’ 1:0 Żak (bez as.)
  13’ 2:0 Bujalski (as. Biegajło)
  15’ 3:0 Bujalski (as. Mamla)
  18’ 3:1 Woźniak (bez as.)
  24’ 3:2 Lauryn (as. Krogulec)
  25’ 4:2 Żak (as. Wydrych)
  27’ 5:2 Żak (as. Mamla)
  29’ 5:3 Jaśkowiec (as. Krogulec)
  30’ 5:[4 Krogulec (as. Miastowski)
  30’ 6:4 Wydrych (bez as.)

  * * *

  Do trzeciego spotkania reprezentacje Ligowca Biznes i Sztucznej Trawy przystąpiły z jednej strony zmartwione, że pierwsze miejsce jest już nieosiągalne, jakby z początku grające w zwolnionym tempie, z drugiej z wielką żądzą pokonania drugiej z lig trawiastych, żeby chociaż poprawić sobie nastrój na koniec dnia. Początek meczu był ospały, co wynikało trochę z badania sił, trochę z obawy przed utratą bramki i w efekcie zajęciem ostatniego miejsca w turnieju. Z czasem coraz śmielej zaczęli sobie poczynać czarni z Biznesu, co w 11’ znalazło bezpośrednie przełożenie na wynik. Miastowski przejął piłkę przy linii środkowej, popędził z nią pod narożnik boiska, płasko dorzucił na bliższy słupek, gdzie idealnie w tempo nabiegał Krogulec. 0:1 stało się faktem. Był to też wynik, który czarnych... wydawało się, że zadowolił. Za to białych rozsierdził. Momentalnie wyregulowali celowniki i Popławskiego w 14’ zatrudnili dwukrotnie, by chwilę później przeprowadzić skuteczną akcję środkiem boiska. Jaguścik szedł na wprost bramki Biznesu, odegrał do boku do Kaczmarka, ten z pierwszej piłki płasko na punkt karny, gdzie nabiegał Jaguścik. W sytuacji sam na sam przymierzył płasko, mieszcząc piłkę pod łokciem bramkarza. 1:1. Chwilę później Sztuczna powinna prowadzić 2:1, ale Wasiuk w podobnej sytuacji z linii pola karnego obił poprzeczkę. Ataki białych nie słabły, byli oni w tej części meczu pobudzeni, jakby ktoś im czegoś dosypał do herbaty. Na kolejne 8 strzałów (z czego 6 celnych) rywale odpowiedzieli trzema (tylko jeden w światło bramki). W końcu przewagę udało się udokumentować trafieniem Gajowiaka, który przejął piłkę zagraną przez bramkarza Biznesu do obrońcy, podciągnął z nią kilka metrów i pociął po dalszym słupku. Sztuczna jakby zadowolona z prowadzenia 2:1 (a może magiczna mikstura z herbaty straciła swą moc) mocno spuściła z tonu. W 24’ (raptem minutę po zdobyciu bramki) w polu karnych Sztucznej Trawy doszło do nie dającej się zapanować wybijanki. Największą trzeźwość umysłu na tych „flipperach” zachował Godlewski, który z pierwszej piłki zagrał w punkt do Lauryna, a ten z pierwszej skierował futbolówkę do siatki. 2:2. Mecz znowu się uspokoił. W ostatnich trzech minutach Biznes oddał jeszcze 3 celne strzały, ale żaden z nich nie był należycie wypracowany, dlatego spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

  Sztuczna Trawa – Biznes 2:2
  strzały: 21:16, w tym celne: 13:10.
  11’ 0:1 Krogulec (as. Miastowski)
  15’ 1:1 Jaguścik (as. Kaczmarek)
  23’ 2:1 Gajowiak (bez as.)
  24’ 2:2 Lauryn (as. Godlewski)

  * * *

  1. miejsce w tabeli zajęła reprezentacja Ligowca Mistrzów (2 wygrane, bilans bramek 8:5), drugie reprezentacja Sztucznej Trawy (1 remis, 1 porażka, bramki 3:4), trzecie Ligowiec Biznes (1 remis, 1 porażka, bramki 6:8). Królem strzelców imprezy został Kamil Żak (3 gole, reprezentacja Ligowica Mistrzów, klub TZM). Królem asyst został jego klubowy kolega Krzysztof Mamla (3 kluczowe podania).

  Trzeba przyznać, że wszystkie mecze były wyrównane. Zwycięstwa Ligowca Mistrzów nie były pogromami (jedno wyrwane w końcówce, drugie odniesione przy optycznej przewadze drużyny przeciwnej; swoją drogą ciekawe, że reprezentacjom lig trawiastych nie pomógł atut własnego boiska). Trzecie starcie pozostało nierozstrzygnięte.

  Mecz gwiazd to nowa (choć nie pierwsza w historii inicjatywa Ligowca) i pewnie nie ostatnia. Widać było dużo radości wśród grających, a koszulka z napisem Mecz Gwiazd będzie fajną pamiątką i ciekawym gadżetem na wakacje :)

  piotr.nowakowski@ligowiec.pl  ________________
  Za nami odpoczynek na majówce. Czas wrócić na boiska Ligowca aby rywalizować o ligowe punkty.

  START WIOSNY W LIGOWCU
  Wszystko gotowe, zatem startujemy z rozgrywkami wiosennymi. Dziękujemy za wielkie zaufanie ze strony Drużyn i życzymy udanej zabawy na boiskach Ligowca.

  21 Stycznia odbyło się zakończenie Sezonu Jesień 2017.
  Jak wyglądało wręczenie nagród i jak się bawiliśmy możecie zobaczyć w naszej galerii
 • Ligowiec Biznes, Mistrzów i Sztuczna Trawa - startuje

  18 lipca 2018. Po kolejnym bardzo emocjonującym sezonie z dumą prezentujemy najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca.


  30 marca 2018. Tym razem między sezonami mamy bardzo mało czasu. W Wielki Czwartek zakończyliśmy sezon zimowy, a już tydzień później ruszamy z wiosennym. Może i Ranking FIFA dla Ligowca nie jest odpowiednią lekturą na najbliższy weekend, ale zachęcamy do zapoznania się z nim.


  31 stycznia 2018. W tygodniu poprzedzającym kolejną imprezę z okazji zakończenia sezonu (jesiennego tym razem) z dumą prezentujemy kolejną odsłonę Rankingu FIFA dla Ligowca.


  15 września 2017. W dniu imprezy z okazji zakończenia sezonu wiosennego z dumą prezentujemy kolejną odsłonę Rankingu FIFA dla Ligowca.


  29 maja 2017. 2 dni po Meczu Gwiazd prezentujemy najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca, który po pierwsze zawiera wyniki po sezonie zimowym, po drugie zapowiada pewne zmiany wynikłe z rozstrzygnięć Meczu Gwiazd.


  16 stycznia 2017. Zaczęliśmy już kolejny sezon zimowy na boiskach Ligowca. Dla przypomnienia układu sił przedstawiamy najnowszy ranking Ligowca (po sezonie jesiennym).


  10 stycznia 2017 roku stratują rozgrywki Ligowiec Biznes (dla firm na sztucznej trawie pod balonem). Kilka dni później, w niedzielę 15 stycznia startują nasze weekendowe rozgrywki Ligowiec Sztuczna Trawa. W obu ligach nadkomplet drużyn - dziękujemy za takie zaufanie.


  W niedzielę 18 grudnia na boiskach Warszawianki odbyły się turnieje Ligowiec R-GOL Cup oraz Ligowiec Oldboy Cup. Zwycięzcami turniejów byli odpowiednio La Furia oraz Sagita.

  A oto link do filmu pokazującego jak graliśmy rok temu w turnieju dla oldbojów:
  www.youtube.com/Ligowiec

  LIGOWIEC GRAŁ DLA KAI NA PGE NARODOWYM:
  obrazek

  Ligowiec miał przyjemność organizować wyjątkowy mecz charytatywny na murawie stadionu PGE Narodowy. Na murawie pojawiło się wiele znanych aktorów, dziennikarzy, byłych piłkarzy, ale przede wszystkim ludzi dobrego serca, który wpłacili pieniądze na rzecz ciężko chorej Kai Czerwińskiej. Wspaniały i magiczny wieczór, który zostanie w naszej pamięci na długo. O wydarzeniu napisano także na stronie PGE Narodowego:
  www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/6115,piatkowska-krolikowski-mroczek-maserak-na-murawie-pge-narodowego
  Powstał także film, który można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale na Youtube - oto link: www.youtube.com/ligowiecTV

  Zdjęcia natomiast są dostępne na naszym profulu: facebook.com/Ligowiec.

  Oto szczegóły meczu "PGE Narodowy - Mecz charytatywny dla Kai".
  Czerwoni vs Biali (0:0) 1:0
  PGE Narodowy, 13 października 2016
  Bramka: Piotr Świerczewski 58 min.
  Sędziowie: Piotr Rzucidło, Kuba Wójcik, Krzysztof Sawicki (WS Warszawa)
  Składy drużyn:
  Czerwoni
  : 1 (br.) Rafał Dąbrowski, 12 (br.) Tomek Tkacz - 2 Żelisław Żyżyński, 15 Krzysztof Marciniak, 17 Antek Królikowski, 8 Piotr Świerczewski, 3 Ewa Piątkowska, 21 Tomasz Sokołowski, 18 Paweł Czerwiński, 11 Michał Będźmirowski, 5 Artur Kozak, 16 Łukasz Czerwiński, 14 Michał Opioła, 7 Bartłomiej Bryk, 20 Maciej Tryboń, 10 Piotr Rucki, 9 Jakub Kołaczkowski, 4 Kuba Oracki, 19 Sebastian Fabijański, 6 Marcin Składowski, 13 Maksym Rzemiński, 22 Janek Królikowski.
  Trener: Leszek Ojrzyński
  Biali: 1 (br) Grzegorz Jędrzejewski, 12 (br) Krzysztof Matysiak – 2 Bartek Ignacik, 9 Piotr Włodarczyk, 6 Rafał Mroczek, 10 Mariusz Raduszewski, 14 Rafał Maserak, 22 Krzysztof Nagodziński, 17 Michał Kleszczewski, 4 Piotr Tenderenda, 3 Filip Śliwiński, 7 Krzysztof Ufnal, 19 Witold Przychodzeń, 8 Adam Borsukiewicz, 5 Zbigniew Nowak, 13 Karol Krogulec, 20 Krzysztof Pindara-Brzeziński, 11 Daniel Kaniewski, 15 Marcin Mroczek
  Trenerzy: Robert Podoliński, Michał Mirota.

  Na stadionie był także wujek Kai - Kamil Mokrzycki z zespołu Sound'N'Grace, który co oczywiste wspiera wszelkie działania pomocy dla Kai.


  23 września 2016. Zaczęliśmy już kolejny sezon jesienny na boiskach Ligowca. Dla przypomnienia układu sił przedstawiamy najnowszy ranking Ligowca (po sezonie wiosennym).


  Od 8 do 15 września rozgrywaliśmy turniej Ligowiec Biznes CUP - poniżej link do wyników oraz tabel.
  Terminarz i tabele

  Natomiast w ostatnią niedzielę (11 września) odbył się turniej Ligowiec CUP Sztuczna Trawa - dla drużyn grających w lidze weekendowej. Poniżej znajduje się link do pliku z wynikami i tabelami.
  Terminarz i tabele


  ZAKOŃCZENIE SEZONU WIOSNA 2016 Serdecznie zapraszamy na oficjalne zakończenie sezonu wiosennego w Ligowcu. Podobnie jak poprzednio odbędzie się ono w znanym i lubianym Lucid Club. Jest to czwarte piętro w Galerii Blue City. Termin to piątek, 23 września - start o godzinie 20:30 a zabawa będzie do samego rana. Zachęcamy do oznaczania się w wydarzeniu na naszym profilu na FB facebook.com/Ligowiec. Podsumujemy ostatni sezon, wręczymy puchary i statuetki za osiągnięcia indywidualne. Jednak zapraszamy wszystkich zawodników, bez względu na to jakie miejsce zajęli na koniec sezonu. Miło będzie Was gościć. Po rozdaniu zapraszamy do wspólnej zabawy na parkiecie.


  24 marca 2016 Sezon zimowy powoli dobiega końca. Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia w Ligowcu. W rozgrywkach weekendowych najlepszą drużyną została ekipa Tiki Taka. W Ligowcu Biznes na sztucznej trawie zacięty bój toczy Audiomagic.pl oraz Panattoni Europe. W halowym Ligowcu Mistrzów prowadzi BRS, śrubując rekord zwycięstw z rzędu. Uwaga BRS nie przegrał od 51 meczów !!! Kończymy zapisy do rozgrywek wiosennych. Jeśli chcecie zapisać swoją drużynę, zapraszamy do kontaktu: 514-444-101.


  10 stycznia 2016 zaczęliśmy sezon zimowy na boiskach Ligowca. Na pierwszy ogień poszła liga niedzielna - ale już w najbliższych dniach grę rozpoczną pozostałe rozgrywki. Jako przedsmak mogą Państwo potraktować najnowszy ranking Ligowca - zapraszamy: Ranking (po jesieni 2015).


  13 grudnia 2015 na boiskach Warszawianki działo się wyjątkowo dużo:

  - zakończyliśmy rozgrywki Ekstraklasy ligi Sztuczna Trawa - mistrzami sezonu Jesień 2015 po świetnym meczu z TZM'98 zostali zawodnicy Atakro,
  - rozegraliśmy wyjątkowy turniej Ligowiec Oldboys Cup 2015. Wszystkie materiały są dostępne po kliknięciu odpowiedniego linku w lewym menu,
  - na boiskach Warszawianki gościliśmy zawodniczki 8 drużyn w ramach Ligowiec Ladies Cup 2015. Polecamy materiał z turnieju:  6 grudnia 2015 rozegraliśmy pierwszą część turnieju Ligowiec Cup 2015. Na finały zapraszamy już 20 grudnia 2015.


  13 grudnia 2015 rozegramy turnieje Ladies Cup oraz Oldboys Cup. Będzie to niepowtarzalna okazja do obejrzenia na boiskach piękniejszej strony fubolu oraz weteranów z roczników '81 i wcześniejszych. Relację można oczywiście śledzić na naszym profilu na Twitterze - zapraszamy!


  1. października 2015 zapisze się złotymi zgłoskami w historii Ligowca Mistrzów - z dumą prezentujemy Skarb Kibica rozgrywek halowych. Wszystkie pochwały prosimy kierować na adres piotr.nowakowski(at)ligowiec.pl.


  13. września 2015 na boiskach przy Piaseczyńskiej odbył się turniej Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2015. Rywalizacja 16 zespołów zaowocowała finałowym starciem drużyn Logistyka CP oraz Departament Sprzedaży PrePaid. Galerię zdjęć z turnieju można znaleźć w tym miejscu.


  11. września 2015 oficjalnie zakończyliśmy sezon wiosenny. Imprezę w Klubokawiarni Medyka swoją obecnością uświetnił Roman Kosecki - galerię zdjęć z tego wieczoru można znaleźć tutaj. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na boiskach!  Trwa obecnie turniej BIZNES CUP JESIEŃ 2015. Są to pierwsze oficjalne spotkania na nowej sztucznej trawie na warszawiance. Wyniki i Tabele w linku poniżej:  TABELA I WYNIKI - BIZNES CUP JESIEŃ 2015  Powrót na nasze boiska może Was zaskoczyć - Warszawianka przywita Was całkiem nową nawierzchnią! Pierwsze zespoły miały już okazję zapoznać się najnowszą murawą w Warszawie - teraz czas na Was. Zdjęcia możecie obejrzeć na www.Facebook.com/Ligowiec.


  Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela Bartka Przesmyckiego. Siedemnaście lat temu Bartek współuczestniczył w zakładaniu Ligowca. Był jedną z najważniejszych osób, bez których obecny kształt Ligowca nigdy nie byłby możliwy. Zawsze sumienny, pracowity i niezwykle koleżeński – takim będziemy go pamiętać. Bartek był także twórcą i wieloletnim kapitanem legendarnej drużyny Stokłosy (link do ich ostatnich meczów w Ligowcu).
  Dla swoich zawodników był kimś więcej niż tylko kapitanem. Opiekował się młodszymi kolegami, był dla nich drugim ojcem. Wśród zawodników, których wychował w swojej drużynie byli m.in. były piłkarz Polonii Warszawa - Daniel Mąka oraz równie utalentowany Michał Krzysztoszek. Jednak dla wszystkich kolegów był kimś kto od najmłodszych lat organizował im możliwość gry w piłkę. Także starsi zawodnicy Ligowca pamiętają go z pracy na rzecz Ligowca. Wydawał i drukował słynne gazetki Ligowca, w czasach gdy nie było jeszcze stron www. Ciężko w tych kilku słowach opisać jego życie, bo był osobą wyjątkową. Trudno dziś o ludzi, którzy tak bezinteresownie poświęcali swój wolny czas dla innych. A trzeba pamiętać, że robił to także mimo swojej ciężkiej choroby, z którą dzielnie walczył tyle lat.

  Bartku, spoczywaj w pokoju i jeśli gdzieś w Niebie jest liga piłkarska dla amatorów to na pewno będziesz ją tam organizował.

  Adam Grzymski wraz z pracownikami Ligowca.
  16.07.2015 W przerwie wakacyjnej publikujemy dla Was najświeższy Ranking FIFA dla Ligowca. Zapraszamy!


  Zapraszamy do gry na boiskach Warszawianki (sztuczna trawa) w lipcu i sierpniu w promocyjnych cenach. Godzinny sparing z przeciwnikiem to jedynie 100 złotych brutto, czyli 900 złotych za całe wakacje !!! Zapisy i informacje pod tel.: 514-444-101 lub mailem biuro(at)ligowiec.pl


  Zainteresowanych udziałem w naszych ligach oraz wynajmem boiska zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro(at)ligowiec.pl lub pod numerem telefonu 514-444-101.


  10.04.2015. odbyła się kolejna huczna impreza w Lucidzie. Tym razem wspominaliśmy sezon Zima 2015. Kto nie był, lub był i nie pamięta - pod poniższym linkiem może zobaczyć jak się bawiliśmy.


  Wszystkim zawodnikom i współpracownikom Ligowca składamy serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Wielkanocy. Wracajcie z nowymi siłami, sezon wiosenny startuje już w poświątecznym tygodniu!


  10. kwietnia 2015 roku odbędzie się zakończenie sezonu Zima 2015. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców do klubu Lucid w centrum handlowym Blue City na rozdanie nagród i imprezę do rana. Wstęp od godziny 20:00. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia: Zakończenie sezonu Zima 2015.


  29.03.2015. 2 dni temu zakończyliśmy zimowy sezon w Ligowcu. Specjalnie dla Was przed Świętami ukazuje się nasz najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca.


  Na początku kwietnia rozpoczynamy nowy sezon Ligowca. Więcej informacji otrzymają Kapitanowie drużyn (pierwsza kolejka ligi Sztuczna Trawa odbędzie się 12. kwietnia 2015). Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w ligach - zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 514-444-101.


  10. stycznia 2015 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Ligowiec Jesień 2014. Frekwencja dopisała - mamy nadzieję, że bawiliście się świetnie. Fotorelację z tego wydarzenia można znaleźć w tym miejscu.


  01.01.2015. Panattoni Europe wzięło odwet na losie, przy okazji ustanawiąjąc nowy rekord w liczbie zdobytych punktów rankingowych. A jak spisała się Twoja drużyna w ostatnim sezonie? Sprawdź w jedynym w swoim rodzaju Rankingu FIFA dla Ligowca po sezonie Jesień 2014.


  7. grudnia zakończyliśmy tegoroczną edycję Ligowiec Cup - na naszym FanPage można obejrzeć zdjęcia z drugiego dnia meczowego - czyli finałów Turnieju Amatorów i Turnieju Open.

  e-TarNet