/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
/files/decathlon2.png
AKTUALNA OFERTA ROZGRYWEK PIŁKARSKICH LIGOWIEC -> SEZON WIOSNA 2020

Firma Ligowiec od dwudziestu dwóch lat organizuje profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla amatorów. W naszych wszystkich ligach gra przeszło 120 drużyn w każdej edycji! W naszej ofercie mamy trzy typy rozgrywek cyklicznych:
- biznesową ligę na sztucznej trawie pod balonem na Warszawiance - Ligowiec Biznes,
- weekendowe rozgrywki dla drużyn niefirmowych na sztucznej trawie pod balonem na Warszawiance - Ligowiec Sztuczna Trawa
- JEDYNĄ ligę dla Kobiet w Warszawie!!! - Ligowiec Kobiet,

Start najbliższej, wiosennej edycji planujemy, w związku z przerwą na okres pandemii na początek czerwca 2020 roku. Wystartujemy od razu po tym jak dogramy sezon zimowy. Planujemy aby sezon potrwał do maksymalnie drugiego tygodnia lipca. Potem wracamy do gry po 17 sierpnia (po długim weekendzie) i będziemy kończyć wiosnę jesienią. Kolejny sezon jesienny zacznie się w październiku (już pod balonem) i potrwa do końca grudnia, aby sezon Zima 2021 rozpoczął się już planowo w styczniu 2021 roku.

Warto zwrócić uwagę na jakość naszych obiektów, ich położenie w centrum Warszawy, ale także na rozmiar boisk (największe w Warszawie boiska ze sztuczną trawą pod dachem w sezonie jesienno-zimowym).

ZAPISY WSZYSTKICH ROZGRYWEK ORAZ INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU.: 514-444-101 ADAM GRZYMSKI oraz mailem zapisy @ ligowiec.pl

Ligowiec Biznes WIOSNA 2020
Ligowiec Futsal - trwa liga - zapisy i info pod tel 514-444-101
Ligowiec Sztuczna Trawa (Liga w niedziele) WIOSNA 2020
LIGA DLA KOBIET - NOWOŚĆ! Sezon WIOSNA 2020
e-TarNet