GOSPODARZE GOŚCIE DATA WYNIK
WARRIORS-REAL vs The Villa niedziela, 14.04.2024 10:00
SGGW Ursynów
13:1 więcej
Kokosy vs FC TAURI niedziela, 14.04.2024 11:00
SGGW Ursynów
3:3 więcej
Gentlemen vs FC Football Team niedziela, 14.04.2024 12:00
SGGW Ursynów
2:1 więcej
Cervinus vs FC REVIVAL niedziela, 14.04.2024 16:00
SGGW Ursynów
3:2 więcej
SND II vs Fennecs niedziela, 14.04.2024 17:00
SGGW Ursynów
3:6 więcej
FC TAURI vs FC REVIVAL niedziela, 21.04.2024 11:00
SGGW Ursynów
3:1 więcej
FC Football Team vs Fennecs niedziela, 21.04.2024 13:00
SGGW Ursynów
5:7 więcej
Cervinus vs The Villa niedziela, 21.04.2024 16:00
SGGW Ursynów
11:1 więcej
Kokosy vs SND II niedziela, 21.04.2024 17:00
SGGW Ursynów
7:3 więcej
The Villa vs FC Football Team niedziela, 28.04.2024 10:00
SGGW Ursynów
2:11 więcej
FC REVIVAL vs Kokosy niedziela, 28.04.2024 11:00
SGGW Ursynów
2:3 więcej
FC TAURI vs Gentlemen niedziela, 28.04.2024 12:00
SGGW Ursynów
3:8 więcej
Fennecs vs Cervinus niedziela, 28.04.2024 16:00
SGGW Ursynów
8:7 więcej
SND II vs WARRIORS-REAL niedziela, 28.04.2024 17:00
SGGW Ursynów
7:4 więcej
FC Football Team vs FC TAURI niedziela, 12.05.2024 10:00
SGGW Ursynów
1:0 więcej
Kokosy vs Fennecs niedziela, 12.05.2024 11:00
SGGW Ursynów
1:5 więcej
Gentlemen vs FC REVIVAL niedziela, 12.05.2024 13:00
SGGW Ursynów
7:4 więcej
Cervinus vs WARRIORS-REAL niedziela, 12.05.2024 16:00
SGGW Ursynów
7:4 więcej
SND II vs The Villa niedziela, 12.05.2024 17:00
SGGW Ursynów
7:5 więcej
The Villa vs FC TAURI niedziela, 19.05.2024 12:00
SGGW Ursynów
1:9 więcej
WARRIORS-REAL vs Kokosy niedziela, 19.05.2024 13:00
SGGW Ursynów
2:2 więcej
Fennecs vs Gentlemen niedziela, 19.05.2024 14:00
SGGW Ursynów
4:2 więcej
FC Football Team vs FC REVIVAL niedziela, 19.05.2024 15:00
SGGW Ursynów
4:6 więcej
SND II vs Cervinus niedziela, 19.05.2024 17:00
SGGW Ursynów
3:5 więcej
The Villa vs FC REVIVAL niedziela, 26.05.2024 10:00
SGGW Ursynów
1:4 więcej
WARRIORS-REAL vs FC Football Team niedziela, 26.05.2024 11:00
SGGW Ursynów
5:3 więcej
Fennecs vs FC TAURI niedziela, 26.05.2024 12:00
SGGW Ursynów
2:4 więcej
Cervinus vs Kokosy niedziela, 26.05.2024 16:00
SGGW Ursynów
1:5 więcej
SND II vs Gentlemen niedziela, 26.05.2024 17:00
SGGW Ursynów
2:7 więcej
Kokosy vs The Villa niedziela, 09.06.2024 10:00
SGGW Ursynów
3:2 więcej
FC TAURI vs WARRIORS-REAL niedziela, 09.06.2024 11:00
SGGW Ursynów
0:2 więcej
FC REVIVAL vs Fennecs niedziela, 09.06.2024 14:00
SGGW Ursynów
3:4 więcej
FC Football Team vs SND II niedziela, 09.06.2024 17:00
SGGW Ursynów
5:2 więcej
Gentlemen vs Cervinus niedziela, 09.06.2024 18:00
SGGW Ursynów
12:9 więcej
WARRIORS-REAL vs FC REVIVAL niedziela, 16.06.2024 11:00
SGGW Ursynów
6:3 więcej
Kokosy vs Gentlemen niedziela, 16.06.2024 12:00
SGGW Ursynów
3:5 więcej
Fennecs vs WARRIORS-REAL niedziela, 23.06.2024 10:00
SGGW Ursynów
-:-
FC Football Team vs Kokosy niedziela, 23.06.2024 11:00
SGGW Ursynów
-:-
Gentlemen vs The Villa niedziela, 23.06.2024 12:00
SGGW Ursynów
-:-
FC TAURI vs Cervinus niedziela, 23.06.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
FC REVIVAL vs SND II niedziela, 23.06.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
The Villa vs Fennecs niedziela, 30.06.2024 12:00
SGGW Ursynów
-:-
Gentlemen vs WARRIORS-REAL niedziela, 30.06.2024 13:00
SGGW Ursynów
-:-
Cervinus vs FC Football Team niedziela, 30.06.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
SND II vs FC TAURI niedziela, 30.06.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
# DRUŻYNA RM
ROZEGRANE MECZE
PKT
PUNKTY
GOLE Z
ZWYCIĘSTWA
R
REMISY
P
PRZEGRANE
#1 Logo zespołu Fennecs 7 18  info 36 - 25 6 0 1
#2 Logo zespołu Gentlemen 7 18  info 43 - 26 6 0 1
#3 Logo zespołu Kokosy 8 14 27 - 23 4 2 2
#4 Logo zespołu WARRIORS-REAL 7 13 36 - 23 4 1 2
#5 Logo zespołu Cervinus 7 12 43 - 35 4 0 3
#6 Logo zespołu FC TAURI 7 10 22 - 18 3 1 3
#7 Logo zespołu FC Football Team 7 9 30 - 24 3 0 4
#8 Logo zespołu FC REVIVAL 8 6  info 25 - 31 2 0 6
#9 Logo zespołu SND II 7 6  info 27 - 39 2 0 5
#10 Logo zespołu The Villa 7 0 13 - 58 0 0 7
GOLE
Piotr Gołębiewski
13
Tarik Ait Ouahioune
11
Emin Minshid
11
więcej
ASYSTY
Piotr Gołębiewski
9
Tarik Ait Ouahioune
7
Mateusz Kolbus
7
więcej
BRAMKARZE
Adrian Kakietek
8.8
Piotr Wasilewski
8.0
Volodymyr Ostriakov
7.2
więcej
PARTNERZY
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 Fennecs 1 3 4 - 2
#2 Gentlemen 1 0 2 - 4
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 FC REVIVAL 0 0 0 - 0
#2 SND II 0 0 0 - 0