MECZE | ||
---|---|---|
12.03.2024 | ||
LS-Rampa
FC REVIVAL
|
3:4Zima 2024 - Ligowiec Biznes
IV liga - runda 1. (zasadnicza)
wtorek
12.03.2024 19:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC REVIVAL
LS-Rampa
|
Aecom EC
Transstream
|
1:7Zima 2024 - Ligowiec Biznes
IV liga - runda 1. (zasadnicza)
wtorek
12.03.2024 19:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Transstream
Aecom EC
|
Było Strzelać
LS Airport Services
|
3:2Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 1. (zasadnicza)
wtorek
12.03.2024 20:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
LS Airport Services
Było Strzelać
|
Pilot
USP Zdrowie
|
3:0Zima 2024 - Ligowiec Biznes
II liga
wtorek
12.03.2024 21:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
USP Zdrowie
Pilot
|
Plus
Piłkawka
|
3:2Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 1. (zasadnicza)
wtorek
12.03.2024 22:05
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Piłkawka
Plus
|
13.03.2024 | ||
DSV
ProService Finteco
|
7:4 |
ProService Finteco
DSV
|
FC REVIVAL
New Cut
|
5:3Zima 2024 - Ligowiec Biznes
IV liga - runda 1. (zasadnicza)
środa
13.03.2024 20:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
New Cut
FC REVIVAL
|
Manchester
Mobbyn Rangers
|
1:6 |
Mobbyn Rangers
Manchester
|
Grospol.pl
Saints United
|
5:3Zima 2024 - Ligowiec Biznes
Ekstraklasa
środa
13.03.2024 20:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Saints United
Grospol.pl
|
FC Oldboys
legalalliance.pl
|
5:8 |
legalalliance.pl
FC Oldboys
|
Spowolnieni
Inter Europol
|
4:9Zima 2024 - Ligowiec Biznes
Ekstraklasa
środa
13.03.2024 21:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Inter Europol
Spowolnieni
|
OBI
Niemłode Wilki
|
8:2Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 1. (zasadnicza)
środa
13.03.2024 22:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Niemłode Wilki
OBI
|
14.03.2024 | ||
Montownia Rozrywki
NASK United
|
9:3Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
czwartek
14.03.2024 19:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
NASK United
Montownia Rozrywki
|
ERGO Technology & Services S.A.
ABC Parkiety
|
3:2Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
14.03.2024 19:30
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
ABC Parkiety
ERGO Technology & Services S.A.
|
WM Warszawa
Kokosy
|
0:8Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 1. (zasadnicza)
czwartek
14.03.2024 19:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Kokosy
WM Warszawa
|
Ministerstwo Obrony Narodowej
Old But Good
|
5:2Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
14.03.2024 20:15
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
Old But Good
Ministerstwo Obrony Narodowej
|
Logifact
Lagardere Travel Retail
|
2:9Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
czwartek
14.03.2024 20:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Lagardere Travel Retail
Logifact
|
BCG War Stars
Aurovitas
|
0:3Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
14.03.2024 21:00
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
Aurovitas
BCG War Stars
|
Piłkawka
Było Strzelać
|
4:3Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 1. (zasadnicza)
czwartek
14.03.2024 21:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Było Strzelać
Piłkawka
|
PKO Ubezpieczenia
TK Ubezpieczenia
|
5:1Zima 2024 - Ligowiec Biznes
Ekstraklasa
czwartek
14.03.2024 22:05
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
TK Ubezpieczenia
PKO Ubezpieczenia
|
16.03.2024 | ||
AZS UW
Koko Dżambo
|
1:6Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa mistrzowska
sobota
16.03.2024 13:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Koko Dżambo
AZS UW
|
FC WAW
WAP
|
0:3Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa niemistrzowska
sobota
16.03.2024 14:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
WAP
FC WAW
|
Koko Dżambo
DAF
|
4:12Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa mistrzowska
sobota
16.03.2024 15:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
DAF
Koko Dżambo
|
K*AP
AQUICK
|
2:9Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa niemistrzowska
sobota
16.03.2024 16:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
AQUICK
K*AP
|
Diamonds
DAF
|
1:17Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa mistrzowska
sobota
16.03.2024 17:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
DAF
Diamonds
|
17.03.2024 | ||
WARRIORS-REAL
FC REVIVAL
|
2:2Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
17.03.2024 10:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC REVIVAL
WARRIORS-REAL
|
AB MED-Serwis
FC Oldboys
|
3:6Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
17.03.2024 11:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC Oldboys
AB MED-Serwis
|
Chwast Lotosu
ERGO Technology & Services S.A.
|
6:5Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
17.03.2024 12:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
ERGO Technology & Services S.A.
Chwast Lotosu
|
Husaria Mokotów 2
DMN Yebañsk
|
6:7Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
17.03.2024 13:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
DMN Yebañsk
Husaria Mokotów 2
|
FC K.A.C.
ESFT Warszawa
|
8:2Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
17.03.2024 14:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
ESFT Warszawa
FC K.A.C.
|
Fennecs
FC Football Team
|
8:6Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
17.03.2024 15:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC Football Team
Fennecs
|
Uwiąd Starczy
Polisquad
|
0:3Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
17.03.2024 16:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Polisquad
Uwiąd Starczy
|
Cervinus
Hmmm FC
|
5:5Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
17.03.2024 17:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Hmmm FC
Cervinus
|
SND
Spowolnieni
|
3:0Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
17.03.2024 18:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Spowolnieni
SND
|
Boiskowy Folklor
The Villa
|
5:5Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
17.03.2024 19:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
The Villa
Boiskowy Folklor
|
19.03.2024 | ||
SM Warszawa
Henkel Polska
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
IV liga - runda 1. (zasadnicza)
wtorek
19.03.2024 19:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Henkel Polska
SM Warszawa
|
FC Oldboys
Pilot
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
II liga
wtorek
19.03.2024 20:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Pilot
FC Oldboys
|
OBI
Plus
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 2. (mistrzowska)
wtorek
19.03.2024 21:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Plus
OBI
|
Lagardere Travel Retail
Logifact
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
wtorek
19.03.2024 22:05
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Logifact
Lagardere Travel Retail
|
20.03.2024 | ||
USP Zdrowie
DSV
|
-:- |
DSV
USP Zdrowie
|
Manchester
Lagardere Travel Retail
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
środa
20.03.2024 20:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Lagardere Travel Retail
Manchester
|
ProService Finteco
FC Oldboys
|
-:- |
FC Oldboys
ProService Finteco
|
Mobbyn Rangers
Montownia Rozrywki
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
środa
20.03.2024 20:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Montownia Rozrywki
Mobbyn Rangers
|
legalalliance.pl
Pilot
|
-:- |
Pilot
legalalliance.pl
|
Spowolnieni
Grospol.pl
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
Ekstraklasa
środa
20.03.2024 21:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Grospol.pl
Spowolnieni
|
New Cut
Aecom EC
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
IV liga - runda 1. (zasadnicza)
środa
20.03.2024 22:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Aecom EC
New Cut
|
21.03.2024 | ||
NASK United
Logifact
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
V liga
czwartek
21.03.2024 19:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Logifact
NASK United
|
ABC Parkiety
Old But Good
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
21.03.2024 19:30
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
Old But Good
ABC Parkiety
|
Kokosy
LS Airport Services
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 2. (mistrzowska)
czwartek
21.03.2024 19:45
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
LS Airport Services
Kokosy
|
BCG War Stars
Ministerstwo Obrony Narodowej
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
21.03.2024 20:15
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
Ministerstwo Obrony Narodowej
BCG War Stars
|
Saints United
TK Ubezpieczenia
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
Ekstraklasa
czwartek
21.03.2024 20:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
TK Ubezpieczenia
Saints United
|
ERGO Technology & Services S.A.
Aurovitas
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
I liga
czwartek
21.03.2024 21:00
Dolna Warszawianka - ul. Piaseczyńska 71
|
Aurovitas
ERGO Technology & Services S.A.
|
Piłkawka
Niemłode Wilki
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 2. (niemistrzowska)
czwartek
21.03.2024 21:15
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Niemłode Wilki
Piłkawka
|
Było Strzelać
WM Warszawa
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Biznes
III liga - runda 2. (niemistrzowska)
czwartek
21.03.2024 22:05
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
WM Warszawa
Było Strzelać
|
23.03.2024 | ||
Diamonds
Koko Dżambo
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa mistrzowska
sobota
23.03.2024 13:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Koko Dżambo
Diamonds
|
AZS UW
DAF
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa mistrzowska
sobota
23.03.2024 14:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
DAF
AZS UW
|
WAP
K*AP
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa niemistrzowska
sobota
23.03.2024 15:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
K*AP
WAP
|
FC WAW
AQUICK
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Kobiet
Ekstraklasa - runda 2. (finałowa) - grupa niemistrzowska
sobota
23.03.2024 16:30
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
AQUICK
FC WAW
|
24.03.2024 | ||
FC REVIVAL
The Villa
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
24.03.2024 10:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
The Villa
FC REVIVAL
|
FC Football Team
WARRIORS-REAL
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
24.03.2024 11:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
WARRIORS-REAL
FC Football Team
|
ESFT Warszawa
FC InterTeam
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
24.03.2024 12:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC InterTeam
ESFT Warszawa
|
Spowolnieni
AZS PJATK
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
24.03.2024 13:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
AZS PJATK
Spowolnieni
|
ERGO Technology & Services S.A.
Polisquad
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
24.03.2024 14:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Polisquad
ERGO Technology & Services S.A.
|
Fennecs
FC K.A.C.
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
24.03.2024 15:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
FC K.A.C.
Fennecs
|
DMN Yebañsk
Uwiąd Starczy
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
24.03.2024 16:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Uwiąd Starczy
DMN Yebañsk
|
Hmmm FC
Chwast Lotosu
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
24.03.2024 17:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Chwast Lotosu
Hmmm FC
|
Cervinus
SND
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
Ekstraklasa
niedziela
24.03.2024 18:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
SND
Cervinus
|
FC Oldboys
Boiskowy Folklor
|
-:-Zima 2024 - Ligowiec Weekend
I liga
niedziela
24.03.2024 19:00
Arena Piłkarska SGGW Ursynów - ul. Ciszewskiego 10
|
Boiskowy Folklor
FC Oldboys
|