O nas

"Ligowiec" istnieje od dwudziestu trzech lat i zajmuje się organizacją rozgrywek piłkarskich dedykowanych dla firm, instytucji oraz drużyn podwórkowych, koleżeńskich czy też narodowościowych. Obecnie "Ligowiec" skupia niecałe sto drużyn, w których co tydzień rywalizuje kilkuset zawodników (Ligowiec Biznes, Ligowiec Weekend i Ligowiec Oldboje) i zawodniczek (Ligowiec Kobiet).

Nasze rozgrywki toczą się na całorocznych obiektach przy ulicy Piaseczyńskiej 71 w Warszawie (dolna Warszawianka). W okresie od października do kwietnia boiska przykryte są ocieplanym pneumatycznym balonem połączonym tunelem z budynkiem, w którym do dyspozycji dryżyn są szatnie oraz biuro Ligowca. Rozgrywki prowadzone przez zespół ludzi łączących pasję i pracę stały się bardzo popularne, z roku na rok zwiększając liczbę uczestników. Poza rozgrywkami ligowymi zapraszamy też do wynajmu boisk oraz sparingów z innymi drużynami/firmami.

Nasza działalność znalazła uznanie w mediach, a pisały o nas m.in.: "Gazeta Wyborcza" (wydanie ogólnokrajowe), "Rzeczpospolita", "Przegląd Sportowy", "Życie Warszawy", "Warsaw Business Journal" czy "Warsaw Insider". W naszych ligach występują przede wszystkim amatorzy, ale organizowaliśmy też turnieje o charakterze open, które przyciągnęły piłkarzy z najwyższych lig oraz Reprezentacji Polski. Na imprezach kończących nasze rozgrywki puchary wręczali byli trenerzy Reprezentacji Polski, piłkarze Legii Warszawa oraz znani dziennikarze telewizyjni.

"Ligowiec" przez dwadzieścia trzy lata wyrobił sobie markę, którą można skupić w jednym słowie - zaufanie!. Wiele firm i instytuacji, setki drużyn, tysiące piłkarek i piłkarzy ufa nam i co tydzień pojawia się na Piaseczyńskiej 71, gdzie organizujemy amatorską ligę w profesjonalny sposób!

Dziękuję za zaufanie i zapraszam do sportowej rywalizacji

Adam Grzymski

514-444-101