GOSPODARZE GOŚCIE DATA WYNIK
Szalone Śledzie vs KS Bednarska niedziela, 28.11.2021 11:25 6:0 więcej
K*AP vs Szalone Śledzie niedziela, 28.11.2021 13:20 0:10 więcej
WAP vs FC WAW niedziela, 28.11.2021 17:10 8:5 więcej
AKS Zły vs AQUICK niedziela, 28.11.2021 18:05 5:0 więcej
AKS Zły vs KS Bednarska niedziela, 05.12.2021 15:15 8:3 więcej
Żbik Nasielsk vs WAP niedziela, 05.12.2021 16:10 5:3 więcej
Diamonds vs AQUICK niedziela, 05.12.2021 19:00 1:2 więcej
AZS UW vs FC WAW niedziela, 05.12.2021 19:00 3:1 więcej
Żbik Nasielsk vs AZS UW niedziela, 12.12.2021 13:20 4:3 więcej
K*AP vs AQUICK niedziela, 12.12.2021 15:15 1:15 więcej
Diamonds vs AKS Zły niedziela, 12.12.2021 16:10 4:3 więcej
KS Bednarska vs FC WAW niedziela, 12.12.2021 19:00 1:6 więcej
WAP vs K*AP niedziela, 19.12.2021 13:20 18:0 więcej
Szalone Śledzie vs Żbik Nasielsk niedziela, 19.12.2021 14:15 3:4 więcej
Szalone Śledzie vs FC WAW niedziela, 19.12.2021 16:10 2:2 więcej
AKS Zły vs AZS UW niedziela, 19.12.2021 18:05 4:0 więcej
Szalone Śledzie vs WAP niedziela, 16.01.2022 14:15 5:3 więcej
AKS Zły vs Szalone Śledzie niedziela, 16.01.2022 16:10 5:2 więcej
Diamonds vs Żbik Nasielsk niedziela, 16.01.2022 16:10 7:1 więcej
K*AP vs AZS UW niedziela, 16.01.2022 17:05 0:3 więcej
AQUICK vs KS Bednarska niedziela, 16.01.2022 17:05 3:0 więcej
AQUICK vs AZS UW niedziela, 16.01.2022 19:00 3:3 więcej
WAP vs KS Bednarska niedziela, 23.01.2022 15:10 8:1 więcej
K*AP vs AKS Zły niedziela, 23.01.2022 17:05 0:11 więcej
FC WAW vs AQUICK niedziela, 23.01.2022 18:05 1:1 więcej
Diamonds vs Szalone Śledzie niedziela, 23.01.2022 19:00 4:1 więcej
Szalone Śledzie vs AZS UW niedziela, 30.01.2022 12:20 15:0 więcej
AQUICK vs Szalone Śledzie niedziela, 30.01.2022 14:15 1:4 więcej
FC WAW vs K*AP niedziela, 30.01.2022 18:05 5:2 więcej
Żbik Nasielsk vs KS Bednarska niedziela, 13.02.2022 15:10 3:0 więcej
WAP vs AKS Zły niedziela, 13.02.2022 15:10 2:8 więcej
AZS UW vs WAP niedziela, 13.02.2022 17:05 0:3 więcej
FC WAW vs AKS Zły niedziela, 13.02.2022 17:05 0:4 więcej
Diamonds vs K*AP niedziela, 13.02.2022 19:00 10:2 więcej
AQUICK vs Żbik Nasielsk niedziela, 20.02.2022 11:25 7:1 więcej
K*AP vs Żbik Nasielsk niedziela, 20.02.2022 15:10 2:4 więcej
AZS UW vs KS Bednarska niedziela, 20.02.2022 18:05 3:1 więcej
KS Bednarska vs K*AP niedziela, 27.02.2022 15:10 4:5 więcej
AQUICK vs WAP niedziela, 27.02.2022 17:05 4:6 więcej
Żbik Nasielsk vs FC WAW niedziela, 27.02.2022 17:05 2:1 więcej
AZS UW vs Diamonds niedziela, 27.02.2022 19:00 3:0 więcej
AKS Zły vs Żbik Nasielsk niedziela, 27.02.2022 19:00 0:3 więcej
WAP vs Diamonds niedziela, 13.03.2022 18:05 1:6 więcej
KS Bednarska vs Diamonds niedziela, 20.03.2022 14:15 0:12 więcej
FC WAW vs Diamonds niedziela, 27.03.2022 16:10 1:11 więcej
# DRUŻYNA RM
ROZEGRANE MECZE
PKT
PUNKTY
GOLE Z
ZWYCIĘSTWA
R
REMISY
P
PRZEGRANE
#1 Diamonds 9 21  info 55 - 14 7 0 2
#2 Żbik Nasielsk 9 21  info 27 - 26 7 0 2
#3 AKS Zły 9 21  info 48 - 14 7 0 2
#4 Szalone Śledzie 9 16 48 - 19 5 1 3
#5 WAP 9 15 52 - 34 5 0 4
#6 AQUICK 9 14 36 - 22 4 2 3
#7 AZS UW 9 13 18 - 31 4 1 4
#8 FC WAW 9 8 22 - 34 2 2 5
#9 K*AP 9 3 12 - 80 1 0 8
#10 KS Bednarska 9 0 10 - 54 0 0 9
GOLE
Weronika Becker
30
Izabela Konobrodzka
27
Anna Kaźmierczak
25
więcej
ASYSTY
Anna Kleszcz
10
Julia Kuźdub
10
Ewelina Niewiadomska
10
więcej
BRAMKARZE
Irina Surova
8.2
Karina Czubak
7.5
Karolina Usnarska
7.5
więcej
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 Diamonds 2 6 11 - 4
#2 Żbik Nasielsk 2 3 4 - 7
#3 AKS Zły 2 0 3 - 7