GOSPODARZE GOŚCIE DATA WYNIK
AZS PJATK vs ERGO Technology & Services S.A. niedziela, 14.01.2024 14:00
SGGW Ursynów
6:6 więcej
Chwast Lotosu vs DMN Yebañsk niedziela, 14.01.2024 17:00
SGGW Ursynów
6:5 więcej
SND vs Hmmm FC niedziela, 14.01.2024 18:00
SGGW Ursynów
9:2 więcej
Spowolnieni vs ERGO Technology & Services S.A. niedziela, 28.01.2024 14:00
SGGW Ursynów
4:8 więcej
Husaria Mokotów 2 vs Chwast Lotosu niedziela, 28.01.2024 15:00
SGGW Ursynów
12:1 więcej
DMN Yebañsk vs Polisquad niedziela, 28.01.2024 16:00
SGGW Ursynów
5:3 więcej
Hmmm FC vs AZS PJATK niedziela, 28.01.2024 17:00
SGGW Ursynów
5:10 więcej
Cervinus vs Uwiąd Starczy niedziela, 28.01.2024 18:00
SGGW Ursynów
5:4 więcej
ERGO Technology & Services S.A. vs DMN Yebañsk niedziela, 04.02.2024 14:00
SGGW Ursynów
11:1 więcej
Uwiąd Starczy vs Husaria Mokotów 2 niedziela, 04.02.2024 15:00
SGGW Ursynów
4:9 więcej
Polisquad vs Hmmm FC niedziela, 04.02.2024 16:00
SGGW Ursynów
7:3 więcej
AZS PJATK vs Cervinus niedziela, 04.02.2024 17:00
SGGW Ursynów
6:3 więcej
Chwast Lotosu vs SND niedziela, 04.02.2024 18:00
SGGW Ursynów
4:6 więcej
Husaria Mokotów 2 vs ERGO Technology & Services S.A. niedziela, 11.02.2024 15:00
SGGW Ursynów
7:3 więcej
Chwast Lotosu vs AZS PJATK niedziela, 11.02.2024 16:00
SGGW Ursynów
8:5 więcej
Cervinus vs Spowolnieni niedziela, 11.02.2024 17:00
SGGW Ursynów
4:7 więcej
Hmmm FC vs DMN Yebañsk niedziela, 11.02.2024 18:00
SGGW Ursynów
4:6 więcej
SND vs Polisquad niedziela, 11.02.2024 19:00
SGGW Ursynów
2:1 więcej
Husaria Mokotów 2 vs Spowolnieni niedziela, 18.02.2024 13:00
SGGW Ursynów
3:3 więcej
Polisquad vs Chwast Lotosu niedziela, 18.02.2024 15:00
SGGW Ursynów
5:16 więcej
Uwiąd Starczy vs AZS PJATK niedziela, 18.02.2024 16:00
SGGW Ursynów
6:12 więcej
DMN Yebañsk vs Cervinus niedziela, 18.02.2024 17:00
SGGW Ursynów
4:2 więcej
ERGO Technology & Services S.A. vs SND niedziela, 18.02.2024 18:00
SGGW Ursynów
6:4 więcej
Polisquad vs Spowolnieni niedziela, 25.02.2024 12:00
SGGW Ursynów
10:6 więcej
AZS PJATK vs DMN Yebañsk niedziela, 25.02.2024 15:00
SGGW Ursynów
5:1 więcej
Chwast Lotosu vs Cervinus niedziela, 25.02.2024 16:00
SGGW Ursynów
6:6 więcej
Uwiąd Starczy vs Hmmm FC niedziela, 25.02.2024 17:00
SGGW Ursynów
4:9 więcej
SND vs Husaria Mokotów 2 niedziela, 25.02.2024 18:00
SGGW Ursynów
3:1 więcej
Uwiąd Starczy vs Spowolnieni sobota, 02.03.2024 16:30
SGGW Ursynów
0:3 więcej
Husaria Mokotów 2 vs Polisquad niedziela, 03.03.2024 12:00
SGGW Ursynów
3:5 więcej
Uwiąd Starczy vs Chwast Lotosu niedziela, 03.03.2024 15:00
SGGW Ursynów
6:8 więcej
Spowolnieni vs Hmmm FC niedziela, 03.03.2024 16:00
SGGW Ursynów
6:5 więcej
ERGO Technology & Services S.A. vs Cervinus niedziela, 03.03.2024 17:00
SGGW Ursynów
17:3 więcej
AZS PJATK vs SND niedziela, 03.03.2024 18:00
SGGW Ursynów
6:11 więcej
Husaria Mokotów 2 vs Cervinus sobota, 09.03.2024 17:30
SGGW Ursynów
-:-
DMN Yebañsk vs Spowolnieni niedziela, 10.03.2024 13:00
SGGW Ursynów
-:-
Husaria Mokotów 2 vs AZS PJATK niedziela, 10.03.2024 14:00
SGGW Ursynów
-:-
Cervinus vs Polisquad niedziela, 10.03.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
Hmmm FC vs ERGO Technology & Services S.A. niedziela, 10.03.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
SND vs Uwiąd Starczy niedziela, 10.03.2024 18:00
SGGW Ursynów
-:-
Chwast Lotosu vs ERGO Technology & Services S.A. niedziela, 17.03.2024 12:00
SGGW Ursynów
-:-
Husaria Mokotów 2 vs DMN Yebañsk niedziela, 17.03.2024 13:00
SGGW Ursynów
-:-
Uwiąd Starczy vs Polisquad niedziela, 17.03.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
Cervinus vs Hmmm FC niedziela, 17.03.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
SND vs Spowolnieni niedziela, 17.03.2024 18:00
SGGW Ursynów
-:-
Spowolnieni vs AZS PJATK niedziela, 24.03.2024 13:00
SGGW Ursynów
-:-
ERGO Technology & Services S.A. vs Polisquad niedziela, 24.03.2024 14:00
SGGW Ursynów
-:-
DMN Yebañsk vs Uwiąd Starczy niedziela, 24.03.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
Hmmm FC vs Chwast Lotosu niedziela, 24.03.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
Cervinus vs SND niedziela, 24.03.2024 18:00
SGGW Ursynów
-:-
Polisquad vs AZS PJATK niedziela, 07.04.2024 14:00
SGGW Ursynów
-:-
Spowolnieni vs Chwast Lotosu niedziela, 07.04.2024 15:00
SGGW Ursynów
-:-
Hmmm FC vs Husaria Mokotów 2 niedziela, 07.04.2024 16:00
SGGW Ursynów
-:-
ERGO Technology & Services S.A. vs Uwiąd Starczy niedziela, 07.04.2024 17:00
SGGW Ursynów
-:-
DMN Yebañsk vs SND niedziela, 07.04.2024 18:00
SGGW Ursynów
-:-
# DRUŻYNA RM
ROZEGRANE MECZE
PKT
PUNKTY
GOLE Z
ZWYCIĘSTWA
R
REMISY
P
PRZEGRANE
#1 Logo zespołu SND 6 15 35 - 20 5 0 1
#2 Logo zespołu Chwast Lotosu 7 13  info 49 - 45 4 1 2
#3 Logo zespołu ERGO Technology & Services S.A. 6 13  info 51 - 25 4 1 1
#4 Logo zespołu AZS PJATK 7 13  info 50 - 40 4 1 2
#5 Logo zespołu Husaria Mokotów 2 6 10  info 35 - 19 3 1 2
#6 Logo zespołu Spowolnieni 6 10  info 29 - 30 3 1 2
#7 Logo zespołu DMN Yebañsk 6 9  info 22 - 31 3 0 3
#8 Logo zespołu Polisquad 6 9  info 31 - 35 3 0 3
#9 Logo zespołu Cervinus 6 4 23 - 44 1 1 4
#10 Logo zespołu Hmmm FC 6 3 28 - 42 1 0 5
#11 Logo zespołu Uwiąd Starczy 6 0 24 - 46 0 0 6
GOLE
Piotr Ignaczewski
23
Jacek Gomulski
13
Tomek Bicz
11
więcej
ASYSTY
Artur Dzik
8
Tomasz Chołotkiewicz
7
Ayhan Emiroglu
6
więcej
BRAMKARZE
Łukasz Gołębiowski
8.0
Paweł Rosiński
7.7
Stanisław Chomczyk
7.0
więcej
PARTNERZY
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 Chwast Lotosu 1 3 8 - 5
#2 ERGO Technology & Services S.A. 1 1 6 - 6
#3 AZS PJATK 2 1 11 - 14
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 Husaria Mokotów 2 1 1 3 - 3
#2 Spowolnieni 1 1 3 - 3
# DRUŻYNA RM PKT GOLE
#1 DMN Yebañsk 1 3 5 - 3
#2 Polisquad 1 0 3 - 5