Mamy wtorek, a to oznacza, że rozpoczynamy czwartą kolejkę w rozgrywkach biznesowych. W I Lidze FC Oldboys sprawdzą formę lidera LS Airport Services, a następnie na murawie zameldują się OBI i Deluxe Barbershop. Na trzecim szczeblu prowadzący w tabeli Plus czeka niewygodny rywal w postaci Transstreamu. W IV Lidze zaś obejrzymy jeden mecz, pomiędzy Aecom EC i Interem. Zapraszamy na zapowiedź wtorkowych spotkań w Ligowiec Biznes!

W I Lidze rywalizację otworzą FC Oldboys z LS Airport Services. Przed tygodniem Lotnicy zaimponowali efektownym zwycięstwem (po koncercie Krzysztofa Zająca) i jesteśmy przekonani, że lider będzie chciał pójść za ciosem. Lecz nie będzie o to łatwo, gdyż FC O z Duc Emem na kierownicy to wyjątkowo niewygodny rywal, który jak ma swój dzień, to może pokonać każdego. Niemniej, delikatnym faworytem będzie tu załoga Piotra Zduńskiego, ale nie zdziwi nas żadne rozstrzygnięcie.

Następnie na placu zameldują się OBI oraz Deluxe Barbershop. Wicelider po wysokiej porażce z poprzedniej kolejki na pewno będzie celował w natychmiastowy powrót na zwycięski szlak. W czym pomocne będą gole i bramki niezawodnego Rafała Abramczuka. Ale tutaj spodziewamy się twardego oporu ze strony gości. Barbershop w tym sezonie zdążyli pokazać spore umiejętności, w świetnej formie jest Elgun Alakbarov, zatem przed OBI trudne zadanie.

 

FC Oldboys vs LS Airport Services

OBI vs Deluxe Barbershop

https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2024-ligowiec-biznes/i-liga

 

Robimy przeskok do III Ligi, w której czeka nas jeden mecz, pomiędzy Transstreamem i Plusem. Zespół w białych strojach przed tygodniem przełamał się i zdobył premierowy punkt (w czym ogromny udział miał Dmytro Nesterovskyi), ale czy nominalni gospodarze pójdą za ciosem? O to będzie niezwykle trudno, gdyż ich przeciwnikiem będzie aktualny lider z Czarkiem Śledziakiem u steru. Plus wiosną póki co wygrał swoje wszystkie trzy spotkania i tu Błękitni także będą faworytem do zwycięstwa.

 

Transstream vs Plus

https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2024-ligowiec-biznes/iii-liga

 

Także jedno spotkanie obejrzymy w IV Lidze, gdzie Aecom EC zmierzy się z Interem. Patrząc tylko na wiosenną dyspozycję, to faworytami będzie zespół w białych trykotach z Viacheslavem Ufimtsevem na czele. Wicelider wyraźnie się rozkręca, a Zieloni zaś, mimo starań Mateusza Serafina, na ten moment zamykają tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Czy uda im się przełamać? Będzie o to ciężko, gdyż rywal jest w wyraźnym gazie.

 

Aecom EC vs Inter

https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2024-ligowiec-biznes/iv-liga