Dzisiaj niezwykle ważny dzień dla polskiej piłki nożnej. A to dlatego, że w rozgrywkach biznesowych czekają nas aż trzy mecze, które odbędą się na obiekcie SGGW. W III Lidzie WM Warszawa zmierzy się z Piłkawką, na czwartym szczeblu zainaugurujemy zmagania w Grupie Mistrzowskiej. I na koniec, na piątym froncie, bijący się o mistrzostwo Mobbyn Rangers będzie faworytem starcia z Logifact. Zapraszamy na zapowiedź futbolowego wtorku w Ligowiec Biznes!

Nasz artykuł rozpoczniemy III Ligą, w Grupie Niemistrzowskiej. Tu obejrzymy jedno spotkanie, pomiędzy WM Warszawa i Piłkawką. Nominalni goście, po słabym początku sezonu, złapali ostatnio wiatr w żagle, na co wpływ mieli Jakub Al-Kindilchi oraz Kacper Korona. WM W z kolei przed tygodniem nie grali (dostali walkowera), ale teraz na pewno będą głodni futbolu. A to zwiastuje ciekawe widowisko, w którym o wyniku mogą przesądzić wspomniany duet Żółto-czarnych albo Adrian Pilczewski z Łukaszem Świerczem z WM Warszawa.

 

WM Warszawa vs Piłkawka

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/iii-liga-runda-2-niemistrzowska

 

W IV Lidzie zainaugurujemy rywalizację w Grupie Mistrzowskiej. I będzie to start z wysokiego „C”, gdyż dziś obejrzymy na placu LS-Rampę oraz SM Warszawa. W pierwszym meczu górą była Rampa (po świetnym występie Bartosza Wojdowskiego) i teraz, jeśli gospodarze myślą o przedłużeniu swoich nadziei na tytuł, to muszą powtórzyć ten wynik. Jest to rzecz jasna jak najbardziej wykonalne, ale lider z Robertem Hermanem na czele pomylił się tylko raz (właśnie we wspomnianym spotkaniu) i nieprzypadkowo jest na pierwszym miejscu. Stąd też spodziewamy się tutaj naprawdę interesujących zawodów, w których ciężko wytypować ewentualnego zwyciężcę.

 

LS-Rampa vs SM Warszawa

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/iv-liga-runda-2-mistrzowska

 

W V Lidze także przed nami jedna potyczka, pomiędzy Logifactem i Mobbyn Rangers. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli Rangersi (wygrana 7:0) i teraz też to oni będą faworytem. Chociaż, mimo wszystko, spodziewamy się tym razem zdecydowanie bardziej wyrównanego widowiska. O co powinien zadbać Krzysztof Obroślak, najlepszy strzelec Czerwonych. Niemniej, my gramy tu na walczący o mistrzostwo Mobbyn i coś czujemy, że Mariusz Szymanik znowu błyśnie.

 

Logifact vs Mobbyn Rangers

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/v-liga