Mamy wtorek, więc jak zawsze tego dnia, ruszamy z nową kolejką w rozgrywkach biznesowych. Dziś na boisku SGGW będziemy grali na czterech poziomach. W Ekstraklasie Inter Europol zmierzy się ze Spowolnionymi, a na drugim szczeblu czeka nas konfrontacja ProService Finteco z Pilotem. Na trzecioligowych murawach najpierw obejrzymy w akcji LS Airport Services z WM Warszawa, a następnie w meczu na szczycie Plus podejmie OBI. Na koniec, na czwartym levelu będziemy świadkami spotkania FC REVIVAL z Henkel Polska. Zapraszamy na zapowiedź wtorkowych starć w Ligowiec Biznes!

Naszą zapowiedź otworzy Ekstraklasa. W tej zobaczymy jedną potyczkę, pomiędzy Inter Europol i Spowolnionymi. Obie ekipy sporo łączy. Znamy je przede wszystkim z występów w lidze weekendowej, a do tego zarówno jedni, jak i drudzy nie najlepiej rozpoczęli zimowy sezon. Teraz bukmacherzy większe szanse dają mimo wszystko Interowi z Tomkiem Piórkowskim na czele, ale Adam Laakel z załogi Niebieskich może sprawić rywalom sporo problemów. I nie wykluczamy, że gości stać tu na korzystny rezultat.

 

Inter Europol vs Spowolnieni

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/ekstraklasa

 

Przeskakujemy do II Ligi, gdzie przed nami spotkanie ProService Finteco. Tutaj faworytów upatrujemy w zespole gości, w którego barwach prym wiedzie Piotrek Ignaczewski. Piloci ostatnio występowali w Ekstraklasie, stąd też po „przeprowadzce” na drugi szczebel spodziewamy się, że będą w ścisłej czołówce. Aczkolwiek Łukasz Zalewski i jego ferajna mogą tu powalczyć, bo to jest zespół, który potrafi sprawiać niespodzianki.

 

ProService Finteco vs Pilot

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/ii-liga

 

Najwięcej, bo aż 2 mecze, obejrzymy dziś w III Lidze. Tutaj jako pierwsi na placu zameldują się LS Airport Services i WM Warszawa. Przed tygodniem obie załogi doznały nieznacznych porażek, więc teraz będzie dobra okazja do zdobycia premierowych punktów. Kto tę szansę lepiej wykorzysta? My stawiamy na większe doświadczenie Piotra Zduńskiego i jego świty, ale goście Dariuszem Jakubisiakiem na czele nie stoją na straconej pozycji.

Następnie na murawie pojawią się Plus i OBI, czyli zespoły, które udanie, bo od zwycięstw, zainaugurowały zimowy sezon. Spodziewamy się tutaj raczej zaciętego boju, gdyż oba zespoły mają zbliżony potencjał. Dodatkowym smaczkiem będzie pojedynek snajperski pomiędzy Rafałem Abramczukiem i Mateuszem Tietzem. Obaj napastnicy w pierwszej kolejce zdobyli po 4 gole i teraz z pewnością mają apetyt na kolejne bramki.

 

LS Airport Services vs WM Warszawa

Plus vs OBI

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/iii-liga-runda-1-zasadnicza

 

Na sam koniec czeka nas rywalizacja w IV Lidze pomiędzy FC REVIVAL i Henkel Polska. Obie drużyny po otwarciu sezonu są w diametralnie różnych nastrojach. FC R przegrali na dzień dobry 0:3, HP zaś wystartowali od przekonującego zwycięstwa 9:3. Stąd też to goście będą faworytem tego meczu, zwłaszcza że w gazie jest Szymon Mika. I coś ten zawodnik zapewni pracowity wieczór golkiperowi Revivalu Volodymyrowi Ostriakovowi.

 

FC REVIVAL vs Henkel Polska

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/iv-liga-runda-1-zasadnicza