Ledwie wystartowaliśmy, a już nasze rozgrywki biznesowe rozkręciły się na dobre. I dzisiaj nie będziemy się zatrzymywać, gdyż czeka nas solidna dawka futbolu na obiektach SGGW i Dolnej Warszawianki. Przed nami aż 6 spotkań, na 3 poziomach i gwarantujemy, że nie będzie miejsca na nudę. W Ekstraklasie beniaminek Saints United zmierzy się z podrażnionym Grospol.pl, na drugim froncie zaś obejrzymy 3 mecze. ProService Finteco zmierzy się z DSV, Pilot podejmie USP Zdrowie, a na koniec legalalliance.pl spróbuje zatrzymać rozpędzonych FC Oldboys. W V Lidze Mobbyn Rangers zagra z Logifactem, a następnie o pierwsze punkty tej zimy powalczą Manchester i Montownia Rozrywki. Zapraszamy na zapowiedź środowych potyczek w Ligowiec Biznes!

W Ekstraklasie na dzisiejszy wieczór zaplanowaliśmy jedno spotkanie, pomiędzy Saints United i Grospol.pl. Będzie to duży sprawdzian dla beniaminka, gdyż rywalem jest jedna z najbardziej utytułowanych ekip w naszym gronie. Wicemistrzowie z jesieni dodatkowo będą zmotywowani, bo przed tygodniem zanotowali porażkę. I tutaj doświadczenie Marka Kołodziejczyka i Dominika Skorży może przesądzić sprawę, ale Święci z Kubą Ćwikiem na czele to może być czarny koń tych rozgrywek. I stać ich tu na dobry wynik, to pewne!

 

Saints United vs Grospol.pl

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/ekstraklasa

 

Najwięcej, bo aż 3 spotkania, zobaczymy w II Lidze. Tu na starcie czeka nas konfrotnacja ProService Finteco i DSV. W ostatnich dwóch spotkaniach tych drużyn górą była ekipa Łukasza Zalewskiego, ale czy Niebiescy ustrzelą hat-tricka? Karol Dominik z drużyny gości z pewnością zrobi wszystko, by tak się nie stało. My tu szanse oceniamy mniej więcej po równo, ale nie wykluczamy żadnego rozstrzygnięcia.

Następnie na placu zameldują się Pilot i USP Zdrowie. Jeśli chodzi o Marcina Mazura i jego świtę, to przed tygodniem dość pechowo przegrali, ale pokazali się z naprawdę dobrej strony. I nie inaczej powinno być i dzisiaj, ale mimo wszystko postawimy tu na Niebieskich. Piloci na dzień dobry zaimponowali skutecznością (zwłaszcza niezawodny Piotr Ignaczewski) i coś nam się wydaje, że nie będą chcieli pójść za ciosem.

Na sam koniec będziemy świadkami rywalizacji dwóch zespołów, które od wygranych rozpoczęły zimowe zmagania. Legalalliance.pl i FC Oldboys, bo o nich mowa, w pierwszej kolejce prezentowali się znakomicie, szczególnie Odlboje z Quangiem na czele. Ale i Robert Łataś z Fioletowych błyszczał, więc tutaj każdy rezultat jest możliwy. Chociaż delikatnym faworytem będzie załoga z Wietnamu.

 

ProService Finteco vs DSV

Pilot vs USP Zdrowie

legalalliance.pl vs FC Oldboys

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/ii-liga

 

Robimy przeskok do V Ligi, gdzie już na otwarcie obejrzymy ciekawą potyczkę Mobbyn Rangers z Logifactem. Obie ekipy przed tygodniem wygrały, a to na pewno pobudziło ich apetyt na kolejne victorie. Kto w tej batalii ma większe szanse na końcowy sukces? Naszym zdaniem doświadczenie stoi po stronie Czerwonych z bramkostrzelnym Krzysztofem Obroślakiem na szpicy, ale Mobbyn z Damianem Górniakiem na kierownicy nie stoją na straconej pozycji.

Następnie na murawie pojawią się Manchester oraz Montownia Rozrywki. Tu dla odmiany oba zespoły na inaugurację zaliczyły porażki, więc spodziewamy się dużej motywacji w walce o premierowe 3 punkty. Delikatnym faworytem będzie tu Montownia, która ma w swoich szeregach błyskotliwego Krzysztofa Mamlę, ale nie i gospodarze mają w składzie kilka ciekawych nazwisk. W pierwszej serii gier błysnął Valerii Sumarew i ten zawodnik może tu zrobić różnicę.

 

Mobbyn Rangers vs Logifact

Manchester vs Montownia Rozrywki

https://www.ligowiec.pl/leagues/zima-2024-ligowiec-biznes/v-liga