Faza finałowa letnich rozgrywek Ligowca

04.08.2022

Pierwsza faza rozgrywek Ligowiec Lato za nami 👌 Emocje w niej towarzyszyły nam do ostatniego gwizdka, co cieszy i pokazuje, że warto walczyć o każdą piłkę, bramkę czy punkt 💪 Te po zliczeniu ulokowały drużyny na miejscach i zgodnie z tym przypisały do danej Dywizji, w których rozegra się finałowa rozgrywka❗️Rywalizacja w tej fazie letnich rozgrywek Ligowca zaczyna się już 🔟 sierpnia i przez kolejne trzy tygodnie wskaże nam najlepszych w poszczególnych Dywizjach. A te prezentują się następująco:

- w najsilniejszej, 𝔻𝕪𝕨𝕚𝕫𝕛𝕚 𝕀 - 𝕋𝕆ℙ𝟜, zobaczymy zwycięzców Grup A i B, czyli FC Otamany i AZS PJATK oraz drużyny, które ulokowały się bezpośrednio za ich plecami - Los Blancos i legalliance.pl.
- 𝔻𝕪𝕨𝕚𝕫𝕛𝕒 𝕀𝕀, to drużyny z miejsc 3-4 z każdej z grup, czyli Prestige Mokotów, Polisquad oraz SND i Old But Good. Powalczą one o miejsca 5-8 w letniej kampanii.
- w 𝔻𝕪𝕨𝕚𝕫𝕛𝕚 𝕀𝕀𝕀 spotkają się ekipy, które ulokowały się na pozycjach 5-6. Do walki o miejsca 9-12 staną: RZDG, Piłkawka, TK Team i Wilki Południa.

Znamy składy Dywizji, przed drużynami trzy ważne pojedynki do rozegrania, a my pracujemy nad terminarzem i w niedługim czasie poinformuje Was o nim.

Korzystając z okazji przypominamy o trwających zapisach na nabliższy sezon JESIEŃ 2022. Pierwsze mecze już we wrześniu, a dla Państwa Reprezentacji przygotowaliśmy następujące rozgrywki:

- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝔹𝕚𝕫𝕟𝕖𝕤 - rozgrywki dedykowane dla firm, instytucji oraz drużyn preferujących rozgrywki w tygodniu wieczorami, mecze we wtorki, środy i czwartki - bit.ly/3MtfyZD
- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕎𝕖𝕖𝕜𝕖𝕟𝕕 - rozgrywki dla nieformalnych drużyn preferujących mecze w niedzielę bit.ly/3pF2EOb
- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕆𝕝𝕕𝕓𝕠𝕪𝕤 - zmagania dedykowane dla zawodników 35+, mecze w tygodniu wieczorami - bit.ly/3hL0MPM

Zapraszamy do kontaktu, zapisów i sportowej rywalizacji przy Piaseczyńskiej
Zadzwoń, zapytaj, zapisz drużynę
☎ 𝟱𝟭𝟰 - 𝟰𝟰𝟰 - 𝟬𝟭𝟬
kontakt@ligowiec.pl