W niedzielę 8 stycznia 2023 roku zapraszamy na boiska przy ulicy Piaseczyńskiej 71, gdzie zostanie rozegrana runda finałowa zmagań w ramach "Ligowiec CUP 2022"

Wiemy, że chwilę czekaliście, ale mamy nadzieję, że warto było, bo i mecz naszej Reprezentacji każdy mógł obejrzeć na livie, jak i finałowe rozstrzygnięcie jakie miało miejsce podczas mistrzostw świata w Katarze. 

Teraz czas na nas i rozstrzygnięcia jakie są przed nami w ramach pucharowych rozgrywek Ligowca. Kto z kim zagra 8 stycznia przy Piaseczyńskiej? Jak dalej potoczą się losy zwycięzców i o której możemy spodziewać się finałowego spotkania? Zapraszamy po informacje!

Na początek wielkie dzięki za współpracę i pogodzenie faktu, żeby sprawnie połączyć obie imprezy  - tę naszą jak i tą zakończoną w Katarze. Wracamy już na Piaseczyńską i na wstępię przypomnimy kto i z jakiej grupy awansował:

Grupa A - Kamionek / Kokosy
Grupa B - Wola Rasztowaska / Sielce Squad / Spowolnieni*
Grupa C - Orlik Mokotów / Gringo / FC K.A.C.*
Grupa D - Cervinus / Polisquad
Grupa E - Hiszpania C.F. / Equalit
Grupa F - Delux Barberianshop / AZS PJATK
Grupa G - Chwast Lotosu / Służewiec

W dalszej fazie rozgrywek czeka nas rywalizacja w formie pucharowej. Przegrywający odpada, a zwycięzca pnie się dalej i rozgrywa kolejny mecz. Pary jakie zostały utworzone i mecze ponumerowane, doprowadzą najlepszych do meczu finałowego. Poniżej przedstawiamy pary 1/8 finału "Ligowiec CUP 2022" wraz z numerami meczów, by łatwiej poruszać się w dalszych fazach gier:

(1) Kamionek vs Spowolnieni / godz. 16.30
(2) Orlik Mokotów vs Służewiec / godz. 16.30
(3) Chwast Lotosu vs AZS PJATK / godz. 16.50
(4) Hiszpania C.F. vs Polisquad / godz. 16.50
(5) Cervinus vs Gringo / godz. 17.10
(6) Wola Rasztowska vs FC KAC / godz. 17.10
(7) Equalit vs Sielce Squad / godz. 17.30
(8) Delux Barbershop vs Kokosy / godz. 17.30

W 1/4 spotkają się zwycięzcy meczów:
(5) nr 1 z nr 2 / godz. 17.50
(6) nr 3 z nr 4 / godz. 17.50
(7) nr 5 z nr 6 / godz. 18.10
(8) nr 7 z nr 8/ godz. 18.10

W
dalszej kolejności, czyli już w półfinale zmagań, zagrają ze sobą zwycięzcy pojedynków:
(9) nr 5 z nr 6 / godz. 18.40
(10) nr 7 z nr 8 / godz. 18.40

Mecz finałowy, planowany jest około godziny 19.10, i będzie należał do drużyn zwycięskich z pojedynków oznaczonych numerami 9 i 10. 

Mamy nadzieję, że jest to dośc czytelne dla Was. To co ważne i warte do zapamiętania, to że stawiamy się na zawodach z wyprzedzeniem czasowym, tak byśmy mogli punktualnie rozpoczynać Wasze oraz kolejne mecze. Mecze trwają po 17 minut i w sytuacji remisów, jakie mogą się zdarzyć po regulaminowym czasie gry, od razu zostaną zarządzone rzuty karne. Po trzy karne z każdej ze stron. Jak to nie wyłoni zwycięzcy, to drużyny egzekwować będą "karne" na przemian, aż poznamy ekipę, która przejdzie do kolejnej rundy zmagań.

Nic nowego nie wymyślamy, czekamy na Was 8 stycznia i liczymy na emocje godne pucharowych zmagań.

Także szykujcie formę na 8 stycznia. Podglądajcie jak grali przeciwnicy, co umożliwia LigoVeo, czyli zapisy wideo z pierwszej fazy rozgrywek bit.ly/3jK3SYk . W razie pytań śmiało piszcie lub dzwońcie do nas, nie tylko w sprawie pucharowych zmagań, ale też zimowego sezonu, który zbliża się dużymi krokami!.

Korzystając z okazji zapraszamy do jeszcze trwających zapisów do zimowej edycji Ligowca, a do zaoferowania mamy rozgrywki w tygodniu jak i w niedzielę:
💼 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝔹𝕚𝕫𝕟𝕖𝕤 -bit.ly/3MtfyZD
🎩 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕆𝕝𝕕𝕓𝕠𝕪𝕤 - bit.ly/3hL0MPM
👕 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕎𝕖𝕖𝕜𝕖𝕟𝕕 - bit.ly/3pF2EOb

Z nowym sezonem startujemy 10-15 stycznia 2023 roku, także czekamy na Wasze zgłoszenia drogą mailową kontakt@ligowiec.pl lub telefonicznie: 514-444-010.

Udanej zabawy sylwestrowej i dobrego wejścia w nowy 2023 rok!