Sezon Zima 2022

28.12.2021

Święta już za nami, przygotowania do zabawy Sylwestrowej zapewne trwają, a po Nowym Roku wracamy do rozgrywek Ligowca - Piaseczyńska 71 czeka!  

Najważniejsza informacja, to taka, że wracamy i gramy starym, dobrym i sprawdzonym systemem ligowym - 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗶𝗲 𝟯 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶ą𝗰𝗲 𝗿𝘆𝘄𝗮𝗹𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗶 Kilka poziomów rozgrywkowych, minimum 9 meczów w systemie ligowym i sezon trwający do ostatnich tygodni marca. To wszystko dla Was od sezonu 𝐙𝐈𝐌𝐀 𝟐𝟎𝟐𝟐, zgodnie z poniższym  

𝐋𝐢𝐠𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐁𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬 - startujemy 11, 12 i 13 stycznia sesją sparingową, by po tygodniu rozegrać pierwsze mecze pierwszej kolejki o pierwsze ligowe punkty w 2022 roku. W sezonie ZIMA 2022 planujemy do rozegrania minimum 9 meczów ligowych z podziałem na poziomy rozgrywkowe . Mecze rozgrywane będą we wtorki, środy i czwartki w godzinach 18:30 - 23:00. System rozgrywek w każdej lidze, to jeden mecz każdy z każdym, które wyłonią najlepszych, a rywalizacja potrwa do 24 marca.  

𝐋𝐢𝐠𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐖𝐞𝐞𝐤𝐞𝐧𝐝 - pierwsze mecze o ligowe punkty już 9 stycznia. Podział na poziomy rozgrywkowe - do rozegrania 9 kolejek ligowych. Mecze rozgrywane będą w niedzielę w godzinach 11:30 do 20:00. System rozgrywek w każdej z lidze, to jeden mecz każdy z każdym, które wyłonią najlepszych, a rywalizacja potrwa do 27 marca.  

𝐋𝐢𝐠𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐎𝐥𝐝𝐛𝐨𝐣𝐞 - pierwsze mecze o ligowe punkty planowane są 12 lub 13 stycznia. Zmagania Panów 35+ będą toczyły się we wtorki, środy i czwartki w godzinach 18:30 - 23:00. Jedna liga, każdy z każdym, rywalizacja potrwa do 24 marca i wyłoni najlepszych w tej kategorii wiekowej.  

"𝐋𝐢𝐠𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐙𝐈𝐌𝐀 𝟐𝟎𝟐𝟐" to:

- boiska przy ul. Piaseczyńskiej 71 w Warszawie, z nową sztuczną trawą o wymiarach 50x30 metrów;

- proponowane min. 9 meczów ligowych sezonie rozgrywkowym;

- obsługa meczów przez doświadczonych pracowników oraz sędziów;

- ogrzewany pneumatyczny balon połączony tunelem z szatniami;

- oddzielne szatnie z natryskami dla każdego z zespołów;

- obsługa foto/video wybranych spotkań;

- relacje i informacje w social mediach oraz na stronie internetowej;

- darmowa woda pitna dla uczestników rozgrywek;

- ubezpieczenie NNW;

- uroczysta gala podsumowująca rozgrywki z wręczeniem nagród drużynowych oraz indywidualnych.  

Nie zapominamy o już grających Paniach, gdzie pierwsze rozstrzygnięcia mamy za sobą. 𝐋𝐢𝐠𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐊𝐨𝐛𝐢𝐞𝐭 wznawia rozgrywki 9 stycznia, a rywalizacja w formie ligowych zmagań potrwa do początku marca.  

Nad terminarzem pracujemy i w niedługim czasie poinformujemy wszystkich zainteresowanych!  

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz coś nam przekazać?  

𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐝𝐨 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐮

tel. 514-444-010

e-mail: kontakt@ligowiec.pl