Dzień meczowy - 15 listopada

15.11.2022

Przed nami nowy tydzień zmagań w rozgrywkach biznesowych przy ulicy Piaseczyńskiej! W Ekstraklasie zaczniemy od potyczki dwóch drużyn zagrożonych spadkiem, czyli Lingaro i Radico, a potem na placu zameldują się rozkręcające się PRA Group z zawsze groźnym Barberian & Kolektyw Kreatywny. Na drugoligowych murawach DSV podejmie Avengers Utd, a na trzecim froncie czeka nas mecz na szczycie pomiędzy ERGO Technology & Services S.A. i Henkel Polska. Zapraszamy na zapowiedź wtorkowych meczów w Ligowiec Biznes!

Naszą zapowiedź, zgodnie z tradycją, rozpoczniemy od Ekstraklasy, gdzie czekają nas dwie potyczki. Jako pierwsi zagrają zamykający tabelę Lingaro z przedostatnim Radico. Fioletowi jesienią jeszcze nie zapunktowali, chociaż według nas wcale nie wyglądają źle, po prostu mieli sporo pecha. Team w żółtych koszulkach z kolei, mimo tylko trzech oczek na koncie, potrafił tydzień temu postraszyć Budimex, gdzie był o włos od remisu. Toteż tutaj Tu Neymar, Quang Ngo i spółka będą faworytem, ale muszą uważać na wszędobylskiego Wojtka Żubera. Potem w akcji zobaczymy PRA Group oraz Barberian & Kolektyw Kreatywny. Nominalni gospodarze w zeszłej kolejce sprawili sporą sensację, pokonując Grospol.pl, toteż teraz zespół w białych trykotach na pewno będzie chciał pójść za ciosem. Na pewno będą w tym pomocne bramki Stanisława Włoczewskiego. Jednak Barbarzyńcy, jak powszechnie wiadomo, to wyjątkowo niewygodny rywal i trzeba mocno nabiegać się, żeby z nimi wygrać. A dodatkowo mają w składzie kilku asów, jak choćby Marek Wiśniewski czy Mariusz Wojciechowski, którzy zawsze mogą zrobić różnicę. Dla nas najbardziej realny jest remis, ale nie wykluczamy żadnego scenariusza.

Lingaro vs Radico
PRA Group vs Barberian & Kolektyw Kreatywny
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/ekstraklasa

Przechodzimy do II Ligi, gdze będziemy świadkami jednego widowiska, pomiędzy DSV i Avengers Utd. Nominalni gospodarze wystąpią tu w roli delikatnego faworyta. Zespół, w którym prym wiodą Dawid Wichowski i Piotr Smoluch, jesienią gra nieco w kratkę, ale wciąż może marzyć o miejscu na pudle. Do tego potrzebne będą zwycięstwa właśnie w takich meczach, z niżej notowanymi rywalami. Lecz goście nie stoją tu na straconej pozycji. Drużyna w zielonych trykotach, co pokazują ich wyniki, potrafi postawić twarde warunki każdemu przeciwnikowi i nie jest łatwo ich pokonać. A do tego w przodzie coraz lepiej prezentuje się duet Patryk Król - Michał Sułek. Zatem przed DSV ciężkie zadanie i wcale nie jest powiedziane, że Avengers nie skończy tych zawodów ze zdobyczą punktową!

DSV vs Avengers Utd
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/ii-liga

Na trzecioligowych murawach zobaczymy tylko jeden starcie, za to jakie. W meczu na szczycie pomiędzy ERGO Technology & Services S.A. i Henkel Polska nie sposób wskazać faworyta, gdyż obie załogi znajdują się w ścisłym gronie kandydatów do zdobycia mistrzowskiego wazonu. Henkelowcy do tej pory zwyciężyli 5 spotkań i zanotowali tylko jedną porażkę. ERGO zaś jako jedyni w stawce nie przegrali, ale przez częste remisy (aż 3), mają delikatną stratę do pierwszego nomen omen Henkela. Tutaj, tak naprawdę, o sukcesie może zadecydować dyspozycja dnia i postawa takich zawodników Mateusz Puchalski i Maciej Pastuszka z jednej, oraz Rafał Biedź z Krystianem Sutkowskim z drugiej strony. W każdym razie jednego jesteśmy pewni. Oba zespoły odpalą tu fajerwerki.

ERGO Technology & Services S.A. vs Henkel Polska
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/iii-liga

Zapraszamy do śledzenia rozgrywek bezpośrednio przy Piaseczyńśkiej, a jeżeli jest to nie możliwe to polecamy Ligoveo  
bit.ly/ligowiecbiznesjesien22  czyli zapisy z meczów, które są już za nami.

Przypominamy także o trwających zapisach do zimowej kampanii Ligowiec Biznes ❄️☃️. Czekamy na Wasze potwierdzenia oraz zgłoszenia drogą mailową kontakt@ligowiec.pl lub telefonicznie: 514-444-010.

Szczegóły zapisów oraz nowego sezonu przy Piaseczyńskiej ⤵️
💼 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝔹𝕚𝕫𝕟𝕖𝕤 - https://bit.ly/3MtfyZD

Zapraszamy 🤜🤛