Dzień meczowy - 27 lipca

27.07.2022

Przed nami 4 tura zmagań w letnich rozgrywkach Ligowca, a w niej FC Otamany i AZS PJATK mogą zapewnić sobie awans do TOP4 i walkę o najwyższe laury! Czy tak będzie? Pokażą to ich mecze z Prestige Mokotów i legalalliance.pl. Wiele powinno dziać się w konfrontacji Polisquadu z Los Blancos oraz pozostałych meczach jakie zaplanowane są na środę oraz czwartek przy Piaseczyńskiej. Zapraszamy na zapowiedź meczów 4 kolejki Ligowiec Lato!

Rywalizację w Grupie A rozpoczniemy pojedynkiem trzeciego w tabeli Prestige Mokotów z liderującymi FC Otamanami. Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi czy doświadczeni zawodnicy z Mokotowa staną na wysokości zadania i zatrzymają niepokonanych rywali? Łatwo im nie będzie, bo staną naprzeciw bramkostrzelnemu duetowi Yakovenko-Didenko i wiele zależeć będzie od postawy ich defensywy. Jednak jeżeli myślą o walce o najwyższe cele, to tego meczu nie mogą przegrać.
Następnie na murawie zameldują się dwie drużyny zamykające tabelę. Piłkawka z jednym punktem po dwóch meczach powalczy o pierwsze zwycięstwo z RZDG. Ekipa gości ma za sobą jeden mecz więcej od przeciwników i w konfrontacji z nimi będzie szukać szansy na złapanie pierwszych punktów tego sezonu. Wiele może zależeć od Błażewicza, jednak ważne będzie wsparcie jakie od kolegów. Ze strony rywali możemy być pewni, że zagrają odważnie i pokażą techniczny futbol. Czy będzie poparty większą liczba bramek? To pokaże przebieg meczu!
Tydzień w tej grupie zamkniemy meczem Polisquadu z Los Blancos, w którym liczymy na pokaz dobrego futbolu. Spodziewamy się walki do ostatnich minut, bo naprzeciw siebie staną drużyny, które myślą o awansie do TOP4 i nie planują utraty punktów. Z jednej strony Cendrowski i Jamorski, po drugiej stronie Elyas i Hussam, czyli zawodnicy którzy mogą przesądzić o losach tego spotkania. Kto zainkasuje komplet punktów? A może będziemy świadkami remisu? Boisko zweryfikuje, a my zapraszamy do kibicowania.

Prestige Mokotów vs FC Otamany
Piłkawka vs RZDG
Polisquad  vs Los Blancos
https://www.ligowiec.pl/leagues/lato-2022-ligowiec/grupa-a

Czwartkowy wieczór w Grupie B przywita nas meczem TK Team z Wilkami Południa. Gospodarze po zeszłotygodniowym triumfie nad SND zapewne zechcą pójść za ciosem i zainkasować kolejne punkty. Dobrze funkcjonujące trio Sułek-Grochala-Kłosiński, rozkręca się z meczu na mecz, także Wilki muszą być czujni w obronie i skuteczni w wykańczaniu swoich akcji. Wówczas będą mogli myśleć o pierwszych letnich punktach. W kolejnym spotkaniu obejrzymy pojedynek Old But Good z SND. Ekipa Jarka Senatora w poprzedniej kolejce mimo porażki pokazała, że strzelać bramki potrafi i na to zwrócić uwagę muszą rywale, którzy po dobrze rozpoczętym sezonie odnotowali dwie porażki. Kolejna przekreśli ich szansę na podium. Także szykuje nam się bój o „być albo nie być”, w którym mimo wszystko więcej szans widzimy po stronie gospodarzy, jednak nie przekreślamy szans gości.
Ostatni akt tego tygodnia będzie należał do drużyn bijących się o awans. Legalalliance.pl, trzeci w tabeli, podejmie liderujący  AZS PJATK. Akademicy grają szybko, zdecydowanie i co ważne mają dobrze wyregulowane celowniki, o czym przekonali się poprzedni rywale. Czy ekipa w fioletowych koszulkach, w której prym wiedzie Łataś znajdzie sposób na przeciwnika? Ciężko będzie, bo Hetmaniok czy Bicz są w gazie i nie zamierzają zwolnić, ale dopóki piłka w grze!

TK Team vs Wilki Południa
Old But Good vs SND
legalalliance.pl vs AZS PJATK
https://www.ligowiec.pl/leagues/lato-2022-ligowiec/grupa-b

Zapraszamy do kibicowania i wspierania swoich faworytów z trybun przy Piaseczyńskiej!
Przypominamy również o zapisach jakie aktualnie prowadzimy na sezon JESIEŃ 2022. Pierwsze mecze już we wrześniu, a dla Państwa Reprezentacji przygotowaliśmy następujące rozgrywki:

- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝔹𝕚𝕫𝕟𝕖𝕤 - rozgrywki dedykowane dla firm, instytucji oraz drużyn preferujących rozgrywki w tygodniu wieczorami, mecze we wtorki, środy i czwartki - https://bit.ly/3MtfyZD
- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕎𝕖𝕖𝕜𝕖𝕟𝕕 - rozgrywki dla nieformalnych drużyn preferujących mecze w niedzielę - https://bit.ly/3pF2EOb
- 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝕆𝕝𝕕𝕓𝕠𝕪𝕤 - zmagania dedykowane dla zawodników 35+, mecze w tygodniu wieczorami - https://bit.ly/3hL0MPM

Zapraszamy do kontaktu, zapisów i sportowej rywalizacji w Ligowcu
Zadzwoń, zapytaj, zapisz drużynę
𝟱𝟭𝟰 - 𝟰𝟰𝟰 - 𝟬𝟭𝟬
kontakt@ligowiec.pl