Co nas czeka na finiszu biznesowych rozgrywek?

20.06.2022

Zmierzamy ku ostatecznym rozstrzygnięciom w wiosennych rozgrywkach Ligowca Biznes. Pierwszego mistrza poznaliśmy na poziomie II ligi. Został nim zespół Plusa, który jak do tej pory pozostaje nie pokonany i szykuje się do ostatniego boju, w którym zmierzy się z pretendentem do srebrnego miejsca.  W ekstraklasie karty rozdawać będą zawodnicy Barberian & Kolektyw Kreatywny, którzy mają przed sobą mecze z czołowymi drużynami. Natomiast najwięcej niewiadomych pozostaje na pierwszoligowych boiskach, gdzie na trzy premiowane miejsca, mamy pięciu chętnych. Zapraszamy na wprowadzenie w to co nas czeka w najbliższych dwóch tygodniach gry.

W drugiej lidze mistrzowski tytuł przypadł ekipie Plusa, która w rozegranych do tej pory meczach nie znalazła pogromcy. Mistrzowie szykują się do ostatniego boju, w którym zmierzą się z pretendentem do srebrnego medalu. Mowa tu o ekipie Aurovitas, która aktualnie znajduje się na trzecim miejscu i już wiadomo, że niżej „spaść” nie może, ale szansę na awans mają. Także 23 czerwca szykuje nam się mecz na szczycie drugoligowych zmagań. Czy Plus podtrzyma dobrą passę i tym samym zatrzyma na brązowym miejscu ekipę Roberta Warakomskiego? Czy może znajdą pogromców i na zakończenie wiosennej batalii zaznają goryczy porażki? Boisko zweryfikuje, a na rozwój sytuacji oczekuje drużyna DSV, która dobry sezon kończy na pudle. Miejsce drugie aktualnie mają i bacznie przyglądać się będą tej rywalizacji.
Indywidualnie warto będzie przyjrzeć się rywalizacji Pobochy z Winiarskim, którzy prowadzą w klasyfikacji do korony Króla strzelców i staną oko w oko, co tylko uatrakcyjni nam rywalizację. Zapraszamy do kibicowania w tym meczu oraz pozostałych, w których otrzymamy odpowiedzi, na których miejscach zakończą wiosenną kampanie poszczególne drużyny.
https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2022-ligowiec-biznes/ii-liga

Pierwsza liga jest tak ciekawa i tyle jeszcze w niej meczów, że patrząc na terminarz i sytuacje w tabeli ciężko wskazać faworytów do konkretnych miejsc. Aktualnie prowadzi Ministerstwo Obrony Narodowej  z 20 punktami na koncie. Czeka ich ostatni pojedynek tej wiosny, z ABC Parkiety i zwycięstwo w nim może dać raptem najniższe miejsce na podium. Czemu tak? A to za sprawą mniejszej liczby meczów jakie na stanie mają Dziadki z Panattoni (8 meczów, 18 punktów) i PRA Group (6 meczów, 16 punktów). Nie zapominamy też o zawodnikach OBI, którzy z 18 punktami są na trzecim miejscu. Przed nimi ostatni mecz i bezpośrednia walka z PZPN-em, ekipą również zainteresowaną trofeami (6 meczów, 10 punktów). Kto z tych konfrontacji wyjdzie zwycięsko i może liczyć na więcej? Wspomniane Dziadki mają przed sobą mecz z PRA Group oraz Pilotem. Szanse są, wszystko w ich głowach i nogach, także czekamy na te rywalizacje i będziemy liczyć punkty. Punkty swoje oraz innych będą liczyć zawodnicy PZPN-u. Oni z 6 miejsca, z 10 punktami (po 6 meczach) jeszcze myślą o medalach. I dobrze. Szanse matematyczne są, także trzeba wyjść na boisko, pokazać dobry futbol i zgarniać komplety punktów. Z kim zagrają? MPSC, EN Avant Warszawa, OBI i PRA Group. Co ugrają? Forma przełożona na boisko pokaże ich możliwości. Dużo do zgarnięcia ma również PRA Group, którzy teraz zajmują 4 lokatę. Zawodnicy kierowani przez dobrze grającego Stachowicza myślą o wskoczeniu na podium i nawet na to najwyższe! Szanse mają, umiejętności są, także już zacieramy ręce na ich pojedynki , a w szczególności z Dziadkami i PZPN-em. Jakimi wynikami zakończą swoje cztery mecze? Czy będą one drogą do mistrzowskiego sezonu? Zapowiada się ciekawy pierwszoligowy koniec wiosennych rozgrywek.
Indywidualnie w klasyfikacji strzelców na czele jest Kołodziejczyk (19) i ma sześć bramek przewagi. Jednak musi być czujny, bo przed niektorymi z konkurentów więcej meczów do rozegrania i któryś z nich może go zaskoczyć! Zapraszamy do śledzenia konfrontacji na pierwszoligowym poziomie.
https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2022-ligowiec-biznes/i-liga

Na koniec pozostała nam Ekstraklasa. W rywalizacji o najwyższe miejsca dziś najwięcej do powiedzenia mają zawodnicy Budimexu . Przewodzą stawce z 19 punktami w 7 meczach i to od nich zależy czy zgarną mistrzowski tytuł czy też dadzą szanse innym. W swoim terminarzu mają PKO BP Finat i Barberian&Kolektyw Kreatywny. Czy są w stanie pokonać obydwie ekipy i wznieść mistrzowski puchar? Wiele zależeć będzie od duetu Kuchnio-Krogulec. Na potknięcie lidera czeka Grospol.pl, drugi w tabeli, z jednym punktem mniej na stanie. Ekipa kierowana przez Dominika Skorżę ma przed sobą mecz z Barberian&Kolekyw Kreatywny oraz na zakończenie rywalizacji z obrońcą tytuły, czyli Bobi-Red (desame.pl). Ten mecz może być szlagierem rozgrywek, bo w sytuacji kiedy rywale zgarną komplet punktów z Lingaro i FC Hanoi, to ta konfrontacja z Grospolem może być warta medali. Jednak wszystko może pokrzyżować dobrze grające tej wiosny Radico. Ekipa w której Tu Neymar i Quang Ngo wiodą prym staje do walki o podium z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Barberian&Kolektyw Kreatywny. Trzy punkty straty do Budimexu mogą być nie do odrobienia, bo w bezpośredniej konfrontacji lepsi byli zawodnicy Karola Krogulca, także ekipa powinna się skupić by nie stracić brązu.
Z powyższych analiz nad tym kto co może wygrać, wychodzi na to, że rozdającymi karty wiosennego sezonu w ekstraklasie będą Barbarzyńcy. To oni w swoim rozkładzie gier mają czołową trójkę i to od ich dyspozycji zależeć może wiele. Ile i co? Boiskowe rywalizacje pokażą możliwości ich oraz pozostałych ekstraklasowych drużyn.
Indywidualnie stawce najlepszych strzelców przewodzi Tu Neymar (17) przed Krajewskim (16), ale biorąc pod uwagę terminarz w walce o koronę trzeba brać pod uwagę także Końskiego (11) i Kuchnio (10). Czy może ktoś inny wyskoczy zza ich pleców? Czekamy i obserwujemy zmagania.
https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2022-ligowiec-biznes/ekstraklasa

Patrząc na powyższe czeka na gorąca końcówka czerwca w biznesowych rozgrywkach. My liczymy na emocje na wysokim poziomie oraz na to, że końcowe rezultaty zapadać będą w ostatnich minutach konfrontacjach na które serdecznie zapraszamy. Trybuny przy Piaseczyńskiej czekają na kibiców, a my czekamy na walkę. Niech wygra lepszy!

* * *
Przypominamy o kończących się zapisach do sezonu "𝕃𝔸𝕋𝕆 𝟚𝟘𝟚𝟚". Przed nami ostatnie dni zapisów i dlatego też zachęcamy do sprawnego skontaktowania się z nami i domówienia szczegółów  by Wasza drużyna zagrała na boiskach dolnej Warszawianki

Poza ligowym zmaganiami w okresie lipca i sierpnia mamy do zaoferowania
- 𝘄𝘆𝗻𝗮𝗷𝗲𝗺 𝗯𝗼𝗶𝘀𝗸;
- 𝘀𝗽𝗮𝗿𝗶𝗻𝗴𝗶 𝘇 𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺𝗶 𝗱𝗿𝘂ż𝘆𝗻𝗮𝗺𝗶.
To wszystko dla Was! Liczba miejsc ograniczona!

 Więcej informacji bit.ly/3PG9iPY oraz pod numerem telefonu 𝟓𝟏𝟒-𝟒𝟒𝟒-𝟎𝟏𝟎