Dziadki pokonują OBI

16.06.2022

Szybki tydzień gier biznesowych za nami, dlatego też sprawnie pojawiamy się i przekazujemy informacje z tym co wydarzyło się w środę przy Piaseczyńskiej. Na boisku pojawili się zawodnicy pierwszoligowi, OBI w walce o medale uległo Dziadkom z Panattoni, a Old But Good odprawił z bagażem bramek legalalliance.pl. Natomiast drugoligowy mecz ProService Finteco z Henkelem Polska zamknięty został na poziomie walkowera.

Zapraszamy do podsumowania powyższych zmagań.

Boiskowe zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku sąsiadujących ze sobą ekip, które mają aspiracje medalowe, także gra szła o konkrety. OBI rozpoczęło mecz z Dziadkami z Panattoni odważnie i wysoko wysunięci szukali swoich okazji pod bramką Urbańskiego. W odpowiedzi rywal wykorzystywał ich błędy i budował groźne akcje, które w 17 minucie zostały nagrodzone pierwszym i po chwili drugim golem. Gdy dwie minuty później Staniszewski podnosi i zarazem ustala wynik do przerwy (0:3), staje się jasne, że po zmianie stron gospodarze, by myśleć o punktach, muszą skuteczniej zaatakować i bronić dostępu do własnej bramki. Druga odsłona rywalizacji i kontynuacja skutecznej gry Dziadków, która w 22 minucie daje zwiększenie przewagi. Następne mecze wyrównane, OBI stara się odrobić straty, ale punktuje rywal. A dokładnie Kołaczew dwoma trafieniami podnosi stan rywalizacji na 0:6. Rywal w ostatnich dziesięciu minutach „wreszcie” trafia, co pozwala im na zmniejszenie wyniku, ale doświadczenie gości nie pozwala na nic więcej niż doprowadzenie do stanu 3:6. Takim wynikiem kończy się ta konfrontacja, a jej wynik wprowadza Dziadków na drugie miejsce, jedno wyżej niż OBI.
W kolejnym meczu, gdzie naprzeciw siebie stanęli Old But Good i legalalliance.pl, byliśmy świadkami przewagi tych pierwszych. Od początku dobre nastawienie do gry, próby rozbijania ataków gości i tworzenie kontr, budowało ich siłę. Tę zamienili na szybkie trafienie. W 5 minucie Zdrojewski otwiera wynik, który utrzymuje się do 14 minuty. Wówczas swoje możliwości pokazuje Jarek Senator i pokonuje Lebiediuka, który do przerwy jeszcze dwukrotnie sięga po piłkę do siatki. Wynik 4:0 pokazał przewagę gospodarzy, którzy po przerwie kontynuowali swoje dzieło i nie zwalniali tempa. Dobrą grę potwierdzili kolejnymi dobrymi akcjami i trafieniami. Tych było trzy i przy „zerowej” odpowiedzi rywala dało im to znaczące zwycięstwo 7:0. Rywal miał swoje okazje, szukał drogi do zmiany wyniku, jednak tego dnia było to za mało, by choćby z raz pokusić się o bramkę, a co dopiero mówić o urwaniu punktów przeciwnikom.

OBI vs Dziadki z Panattoni 3:6
Old But Good vs legalalliance.pl 7:0
https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2022-ligowiec-biznes/i-liga

W drugiej lidze czekaliśmy na konfrontację ProServive Finteco z Henkel Polska. Ekipa Łukasza pojawiła się na Piaseczyńskiej, niestety rywal nie dojechał i nie mogliśmy obserwować zmagań tych drużyn. Tym samym ekipa gospodarzy łapie „łatwe” punkty, o które mimo wszystko wolałaby zawalczyć na zielonej murawie.

ProService Finteco vs Henkel Polska 3:0
https://www.ligowiec.pl/leagues/wiosna-2022-ligowiec-biznes/ii-liga

Kolejne tydzień rozgrywek biznesowych zaczniemy wtorkowymi meczami. Zapraszamy do kibicowania na Piaseczyńskiej, bo emocji spodziewamy się mnóstwo! Liczymy, że zobaczymy dużo walki i wiele bramek, a każdy z meczów będzie trzymał w napięciu do ostatnich sekund rywalizacji.

Zapraszamy również do grania w okresie letnim i trwających zapisów:
- liga z meczami w tygodniu;
- wynajem boisk;
- sparingi z innymi drużynami.


To wszystko dla Was w lipcu i sierpniu na dolnej Warszawiance!

Więcej informacji bit.ly/3PG9iPY oraz pod numerem telefonu 514-444-010