Dzień meczowy - 17 listopada

17.11.2022

Wczoraj była przerwa na kadrę, ale dziś wracamy do gry w naszej biznesówce. Przed nami zmagania we wszystkich czterech ligach. W Ekstraklasie Grospol.pl, jeśli marzy o złocie, nie będzie mógł się potknąć w starciu z Prawo-Mocnymi. Na pierwszym szczeblu obejrzymy trzy mecze. Najpierw PZPN podejmie Plus, potem nieobliczalny Pilot zagra z Ministerstwem Obrony Narodowej, a na sam koniec lider Old But Good podejmie legalalliance.pl. Na drugoligowych murawach Piekarnia Grzybki będzie murowanym faworytem konfrontacji z zamykającym tabelę TT Nghe Tinh FC, a na trzecim froncie Veolia Energia Warszawa spotka się z PGE. Zapraszamy na zapowiedź czwartkowych potyczek w Ligowiec_Biznes!

W Ekstraklasie zobaczymy jeden mecz, pomiędzy Grospol.pl i Prawo-Mocnymi. Zaczniemy od nominalnych gospodarzy. Wicelider to jeden z głównych kandydatów do tytułu, ale po porażce z zeszłej kolejki sytuacja Dominika Skorży, Marka Kołodziejczaka i spółki mocno się skomplikowała. Niemniej tutaj faworytem będzie i tak Grospol, ale zespół w białych koszulkach będzie musiał uważać na strzały z dystansu Mateusza Powałki i Sebastiana Pryciaka. 

Grospol.pl vs Prawo-Mocni
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/ekstraklasa

Najwięcej, bo aż trzy mecze, obejrzymy w I Lidze. Na dzień dobry na murawie zameldują się PZPN i Plus. Oba zespoły sąsiadują w tabeli, zatem spodziewamy się zaciętej rywalizacji. Według nas najbardziej prawdopodobny jest remis, ale być może jedna z indywidualności, takich jak Miłosz Borowiecki czy też Kamil Jagiełło, przesądzi o zwycięstwie. Następnie zobaczymy na boisku Pilota i Ministerstwo Obrony Narodowej. W tym roku obie drużyny grały ze sobą dwa razy. Zimą lepsza była ekipa w niebieskich trykotach, wiosną zaś górą był MON. Teraz minimalnym faworytem będą Kuba Ignaczewski i spółka, którzy wygrali trzy ostatnie mecze, ale wynik jest sprawą otwartą, a tacy doświadczeni zawodnicy jak Marek Kołodziejczyk z MON-u mogą tu zrobić różnicę. Na sam koniec czeka nas rywalizacja Old But Good i legalalliance.pl. Tutej, rzecz jasna, stawiamy na rewelacyjnego lidera. Jarosław Senator i jego świta idą jesienią jak burza i są głównym kandydatem do mistrzostwa. Dlatego też Niebiescy, jeśli marzą o złocie, muszą triumfować z niżej notowanymi rywalami. Przestrzegamy jednak przed lekceważeniem Fioletowych. To zespół, który jak ma swój dzień, to może pokonać każdego. Z Robertem Łatasiem na szpicy wszystko jest możliwe.

PZPN vs Plus
Pilot vs Ministerstwo Obrony Narodowej
Old But Good vs legalalliance.pl
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/i-liga

Przechodzimy płynnie na drugoligowe murawy, gdzie przed nami jedna potyczka pomiędzy Piekarnią Grzybki i TT Nghe Tinh FC. I tutaj sprawa jest chyba jasna. Prowadząca w tabeli z kompletem zwycięstw Piekarnia będzie murowanym faworytem w starciu z zamykającym stawkę rywalem. Każdy inny wynik niż pewna ich wygrana będzie wielką sensacją. Naszym zdaniem szanse na niespodziankę są bardzo małe, o to zadba znajdujący się w niesamowitym gazie Kamil Wróbel. Lecz nie przekreślamy TT z Kevinem Nguyenem na czele, bo wiemy, że ta drużyna na pewno nie odpuści.

Piekarnia Grzybki vs TT Nghe Tinh FC
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/ii-liga

Na koniec została nam III Liga. Tu będziemy świadkami konfrontacji Veolii Energia Warszawa z PGE. Delikatnym faworytem zdają się być tutaj nominalni goście z Anasem El Ansari na pokładzie, ale PGE prezentuje się dość nierówno i świetne mecze przeplata gorszymi występami. A ich rywal to przeciwnik, który od startu rozgrywek zanotował spory progres i przypuszczamy, że Patryk Bieniek z kolegami tanio skóry nie sprzedadzą. Toteż wynik według nas jest sprawą otwartą.

Veolia Energia Warszawa vs PGE
https://www.ligowiec.pl/leagues/jesien-2022-ligowiec-biznes/iii-liga

Zapraszamy do śledzenia rozgrywek bezpośrednio przy Piaseczyńśkiej, a jeżeli jest to nie możliwe to polecamy Ligoveo  
bit.ly/ligowiecbiznesjesien22 czyli zapisy z meczów, które są już za nami.

Przypominamy także o trwających zapisach do zimowej kampanii Ligowiec Biznes ❄️☃️. Czekamy na Wasze potwierdzenia oraz zgłoszenia drogą mailową kontakt@ligowiec.pl lub telefonicznie: 514-444-010.

Szczegóły zapisów oraz nowego sezonu przy Piaseczyńskiej ⤵️
💼 𝕃𝕚𝕘𝕠𝕨𝕚𝕖𝕔 𝔹𝕚𝕫𝕟𝕖𝕤 - https://bit.ly/3MtfyZD

Zapraszamy 🤜🤛